Chus Mateo: „To bardzo trudny moment”

Pasjadosportu.pl » Chus Mateo: „To bardzo trudny moment”
  • Świat Sportu

Chus Mateotrener m.in Real Madrytpowiedział, że jego drużyna „poczyniła takie same zasługi jak Partizan, aby wygrać”.

„To był ciężko wywalczony mecz od początku do końca. Wiedzieliśmy już, że playoffy będą trudne. Na początku przyznaliśmy się do wielu rzutów trzypunktowych” – powiedział Mateo.

O Walter Tavaresbrak wiadomości. „Zauważyliśmy jego brak w drugiej połowie, choć zespół walczył bardzo ciężko. Broniliśmy bardzo dobrze, szczególnie w trzeciej kwarcie. Zrobiliśmy te same zasługi co Partizan, aby wygrać mecz” – podkreślił.

„Jutro będzie miał badania i zobaczymy co mu jest, miejmy nadzieję, że będzie to niewiele. Miał uderzenie w kolano i ból nie ustępował. Nie mogę nic powiedzieć”, wyjaśnił.

W potrójnym finale m.in Kevin Punter był jednoznaczny. „Postanowiliśmy bronić ostatniej sztuki i zrobiliśmy to bardzo dobrze. Punter strzelił nad głową m.in Yabusele i miało to wiele zasług” – powiedział.

Przy straconym pierwszym punkcie Mateusz odwołał się do ducha Real Madryt. „To bardzo trudny moment i musimy go przezwyciężyć i myśleć o następnym. Musimy walczyć do końca, jestem dumny z chłopaków. W pewnym momencie zawiodły nas nasze warunki fizyczne, ale będziemy walczyć dalej” – powiedział.

„Moralnie i mentalnie będziemy w czwartek na pewno w najlepszej formie; fizycznie będziemy walczyć do końca. Dzisiaj nie wyszliśmy na plus, ale zamierzamy kontynuować” – zakończył Chus Mateo.

Czytaj także

Read More

Czytaj również:  Samochód jadący w złym kierunku, aby zilustrować "normalność na drogach" w RTVE