Cassano: „Pokłóciłem się z Tottim, bo myślałem, że mnie oszukał. Batistuta i Delvecchio byli na moim kutasie” (WIDEO)

Pasjadosportu.pl » Cassano: „Pokłóciłem się z Tottim, bo myślałem, że mnie oszukał. Batistuta i Delvecchio byli na moim kutasie” (WIDEO)

as-varese-v-fc-parma

WILD MUSCLE – Antonio Cassano, gość programu prowadzonego przez Fedeza, powrócił do rozmowy o swoich doświadczeniach w Romie i relacjach z Francesco Tottim. Nie zabrakło również ataków na dwóch byłych kolegów z drużyny, czyli Gabriela Omara Batistutę i Marco Delvecchio. Jego wypowiedzi.

Rapporto con Totti?
„Pojechałem po niego do Romy. Wybrałem Romę zamiast Juventusu właśnie z tego powodu. Uwielbiałam się z nim bawić. Miałam wspaniały związek, po czym po dwóch latach, gdy miałam 20 lat, pokłóciłam się z nim i powiedziałam mu, żeby się odpierdolił. Poszliśmy razem na „C’è posta per te” i mój przyjaciel, któremu ufałem, powiedział „Francesco zarobił 100 tysięcy euro, a ty wziąłeś 10 tysięcy”. Być może pan zarabia więcej, bo jest ważniejszy ode mnie, ale tak duża różnica była nie do przyjęcia. Poszłam do niego i powiedziałam mu, że jest mei mnie oszukał. Potem po jakimś czasie stwierdziłem, że to nie była prawda, to była prawda. Wkurzyłem sięza nic? Tak, wkurzam się o nic.”

Którzy gracze byli na twojej die?
„Batistuta i Marco Delvecchio w Romie byli wysoko na mojej kce. Batistuta po przyjeździe do Trigorii nie zapłacił nawet za kawę i nie przywitał się z kelnerami. W tym czasie zarabiał 10 milionów euro”
.

Czytaj również:  Oficjalnie: Scandurra klasy 2003 sprzedana do Paganese