Antonio Rüdiger skrytykowany przez Pera Mertesackera: „Arogancki”

Pasjadosportu.pl » Antonio Rüdiger skrytykowany przez Pera Mertesackera: „Arogancki”

Drużyna narodowa

Antonio Rudiger nierzadko wciąga kolana podczas sprintu, by nabrać prędkości. Zwykle skutkuje to nieortodoksyjnym obrazem. Per Mertesacker skrytykował za to obrońcę Realu Madryt i szefa defensywy reprezentacji Niemiec po porażce 2-1 w grupowym otwarciu Mistrzostw Świata w Katarze.

Rüdiger zawsze jest pod jakimś szalonym szyldem pic.tw.com/juTYDA7gvt

– KK™ (@KevinKip44) 23 listopada 2022 r

„Widziałem, jak robił to kilka razy. Nie liczę na to, że on się z tego śmieje. Ale jakie to uczucie dla przeciwnika, gdy ktoś jest zjechany w ten sposób z podniesionymi kolanami? Ta odrobina arogancji – to było przy 1:0 dla nas. Dlaczego mam dać przeciwnikowi odczuć: Jestem arogancki, jestem arogancki, nie możesz mieć nic!, mistrz świata z 2014 roku powiedział w czwartek jako ekspert ZDF.

Mertesacker kontynuuje: „Uruchom go, ale to aroganckie zachowanie… Mam nadzieję, że tak nie było, ale daje przeciwnikowi poczucie: tu ciągle coś się dzieje! To taka arogancja… Jeszcze nic nie osiągnęliśmy, to pierwszy mecz. Podejdźmy do tego dobrze i pozytywnie, zachowajmy dyscyplinę. Takie działania prowadzą następnie do ponownego uwolnienia energii przez przeciwnika.”

Profesjonalista z Realu już wcześniej tłumaczył, dlaczego tak dziwnie biega. „Robię to, bo uważam, że w ten sposób jestem szybszy. Kiedy ludzi to bawi, lubię się z nimi śmiać”rüdiger, któremu grozi eliminacja z rundy wstępnej z drużyną narodową, podobnie jak w 2018 roku, powiedział. Niemcy w niedzielę grają z Hiszpanią, a potem z Kostaryką (1 grudnia, godz. 20).

/21630049872/Realtotal_bet365_News

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More

Czytaj również:  Ćwierćfinały Copa del Rey: uczestnicy i losowanie