Włochy – Polska kursy, typy, zapowiedź (16.09.2023)

Przed nami wielki finał Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Reprezentacja Włochów wspierana przez pełne trybuny swoich kibiców podejmie reprezentację Polski. Przed nami prawdziwy bój dwóch wielkich i utytułowanych zespołów. Wynik tego meczu może pójść w każdą stronę, ale jedno jest pewne – na pewno nie zabraknie wielkich emocji!

Zapowiedź meczu Włochy – Polska

Kibice polskich siatkarzy z pewnością drżeli o wynik półfinałowego spotkania przeciwko Słowenii. To bardzo niewygodny rywal, który kilkukrotnie zalazł za skórę naszym zawodnikom. To właśnie Słowenia wyeliminowała Polskę w półfinale poprzednich Mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni rozegrali jednak bardzo dobre spotkanie i pokonali Słowenię 3-1. Włosi z kolei udzielili surowej lekcji Francuzom, wygrywając drugi półfinał 3-0. I tak dochodzimy do wielkiego finału Mistrzostw Europy w siatkówce panów. Reprezentacja Włoch przed własną publicznością podejmie reprezentację Polski. Czy nasi zawodnicy zdołają się zrewanżować za niedawną porażkę na Memoriale Huberta Wagnera?

Kursy bukmacherskie i typy na mecz Włochy – Polska

W tym meczu w zasadzie nie da się jednoznacznie wskazać zdecydowanego faworyta. To wielki finał, w którym zmierzą się dwa utytułowane zespoły i oba mają duże szanse na sięgnięcie po tytuł. Na korzyść Włochów przemawiać będzie to, że zagrają oni przed własną publicznością. W sierpniu Włosi pokonali reprezentację Polski 3-1 w spotkaniu towarzyskim w trakcie Memoriału Huberta Wagnera. Jednakże w czerwcu, w meczu Ligi Narodów to Biało-Czerwoni okazali się lepsi. Jednak dopiero w nadchodzącym finale oba zespoły wyjdą w swoich absolutnie najlepszych zestawieniach.

O tym, jak wyrównany mecz się zapowiada najlepiej świadczą kursy bukmacherskie. U wielu bukmacherów są one takie same dla obu stron (1,90 – 1,95). Naszym zdaniem bardzo prawdopodobna jest wielka, pięciosetowa batalia. Obstawiając taki scenariusz można liczyć na bardzo wysoki kurs. I to właśnie pod tym kątem postanowiliśmy wytypować wynik meczu Włochy – Polska.

Przeczytaj również:  Poczatek sukcesow Dawida Piatkowskiego w Austrii

Nasz typ: liczba setów: 5 (3,10) STS