Prognoza Betis-Rayo: atrakcyjne kursy na bramkę

Również Liga podróżując szybko w kierunku epilogu, 34. dzień kończy się na Benito Villamarin z Betis-Rayo. Zespół Manuel Pellegrini jest szósty w rankingu i dąży do poprawy swojego rankingu. The Rayo of Iraola (6 Over 2.5 z rzędu) jest jedną z najsłabszych drużyn turnieju, w ciągu ostatnich sześciu dni na przemian wygrywając i przegrywając, osiągając szczyt dzięki zwycięstwu 2-1 nad Barcelona ale także uderzenie w… dno z porażką 4-0 na boisku już zdegradowanego Elche.

Betis-Rayo, podaj swoje przewidywania

Rayo, długo i szybko

Zespół ze środkami, ale zbyt nieciągły Betis, który od dawna grawituje na orbicie w tym sezonie Mistrzowie. Również wiele wydaleń są oznaką zespołu podatnego na luki w koncentracji, które kosztowały Andaluzyjczyków tak wiele punktów.

The Rayo nie wygrało u siebie od 30 stycznia, 1-0 na boisku Villarreal. Post, który dla cyt jest przeznaczony do przedłużenia, ponieważ 1 (bardzo częsty znak z obiema drużynami na boisku) jest oferowany po kursie 1.90, X płaci 3.50, a madrycki blitz czterokrotnie zwiększa stawkę.

Ciekawe kwota z Celproponowany na poziomie 1,80, wynik który charakteryzował ostatnie siedem poprzednich (liga i Copa del Rey). Na 1.63 Multigol Gości 1-2czyli Rayo strzeliło bramkę przynajmniej raz, maksymalnie dwa razy.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy telegramu GOLLO, predyktora Tuttosport© POWIELANIE ZASTRZEŻONE