Home Najnowsze Lille kontra Lyon – Typy i kursy na mecz 06.05.2024

Lille kontra Lyon – Typy i kursy na mecz 06.05.2024

Lille kontra Lyon – Typy i kursy na mecz 06.05.2024

LILLE – LYON TYPY, KURSY, ZAKŁADY 06.05.2024

ANALIZA DRUŻYN

Lille prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie, zajmując 4. miejsce w tabeli i wygrywając ostatni mecz z Metz. Ich ofensywa jest bardzo groźna, a Jonathan David jest najlepszym strzelcem zespołu. Z kolei Lyon plasuje się na 8. miejscu i ich sezon jest bardziej niestabilny. Choć wygrali ostatni mecz z Monaco, to cała kampania dotychczas naznaczona jest słabszą formą obronną.

STATYSTYKI PRZEDMECZOWE

Lille utrzymuje piłkę w 57% przypadków, co może okazać się kluczowe w walce o kontrolę pola gry. Przemawiają za nimi także statystyki strzałów. Lyon przoduje w kategorii strzałów celnych, ale ma znacząco wyższą liczbę straconych goli.

PROGNOZOWANY PRZEBIEG MECZU

Przewidywane jest, że Lille będzie chciało dominować w posiadaniu piłki, dyktować tempo i stworzyć sobie wiele okazji do zdobycia gola. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest zwycięstwo Lille z przewagą co najmniej jednego gola.

PODSUMOWANIE

Mecz pomiędzy Lille a Lyon obiecuje być fascynującym spektaklem. Przewaga Lille pod względem skuteczności i formy powinna przemówić na ich korzyść, jednak nie można lekceważyć potencjału drużyny gości. Dla kibiców i graczy zakładów sportowych to kolejna okazja, by cieszyć się ekscytującym futbolem.