Home Najnowsze Decydujący mecz w Lidze Europy pomiędzy Olympique Marsylia a Apollonem Limassol

Decydujący mecz w Lidze Europy pomiędzy Olympique Marsylia a Apollonem Limassol

Decydujący mecz w Lidze Europy pomiędzy Olympique Marsylia a Apollonem Limassol

Decydujący mecz w Lidze Europy pomiędzy Olympique Marsylia a Apollonem LimassolWczorajszy mecz w Lidze Europy pomiędzy Olympique Marsylia a Apollonem Limassol zakończył się remisem 1-1, co oznacza, że awans do kolejnej fazy rozgrywek nadal nie jest rozstrzygnięty. Wideo z tego spotkania dostępne na stronie internetowej Liga Europy pokazuje emocjonujące momenty z tego starcia.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia bramki, jednak żadna z nich nie zdołała skapitalizować swoich szans. Ostatecznie to Olympique Marsylia wyszedł na prowadzenie po celnym uderzeniu Rodrigueza w 51. minucie. Wydawało się, że gospodarze mają już kontrolę nad spotkaniem i będą w stanie utrzymać korzystny wynik.

Niestety dla Marsylii, Apollon Limassol odpowiedział szybko i wyrównał wynik w 60. minucie za sprawą trafienia Lincolna. Mimo licznych prób żadna z drużyn nie była w stanie zdobyć zwycięskiej bramki do końca regulaminowego czasu gry. Sukcesywnie próbowali obie ekipy, stwarzając groźne sytuacje, jednak bramkarze w obu przypadkach byli skuteczni w swoich interwencjach.

Ta niezdecydowana walka o awans do kolejnej rundy Ligi Europy dodaje dodatkowego smaczku turniejowi. Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi w ostatniej kolejce rozgrywek, gdzie Olympique Marsylia zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt, a Apollon Limassol podejmie Lazio Rzym. Wyniki tych dwóch spotkań zdecydują, która drużyna awansuje do dalszej fazy rywalizacji.

Obie drużyny muszą być przygotowane na trudne zadanie, ponieważ żadna z nich nie może pozwolić sobie na stratę punktów. To będzie prawdziwy test ich umiejętności i mentalności. Kibice z pewnością będą mieć emocjonujący wieczór i nie mogą się doczekać, aż piłka zacznie się toczyć.

Na trudne pytania o potencjalne składy i taktykę trenerzy obu drużyn na pewno odpowiedzą w odpowiednim momencie. Teraz jednak nic nie jest jeszcze przesądzone i wszyscy trzymamy kciuki, abyśmy mogli cieszyć się kolejnym widowiskowym meczem w Lidze Europy.