Getafe – FC Barcelona: zapowiedź (13.08.2023)

Do gry wracają największe ligi piłkarskie, a wraz z nimi nasi ulubieni zawodnicy. Tak też jest w Hiszpanii, gdzie FC Barcelana z Robertem Lewandowskim rusza do Madrytu, by zmierzyć się z Getafe. Jak typowane jest to spotkanie? Która drużyna ma największe szanse na wygraną i gdzie oglądać mecz Getafe – FC Barcelona? Sprawdź naszą zapowiedź na to spotkanie!

Mecz pomiędzy Getafe a FC Barcelona odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia 2023 roku na Coliseum Alfonso Pérez w Madrycie. Początek meczu zaplanowano na godzinę 21:30, a boisku zobaczymy drużyny, które znają się dość dobrze. Wszystko dlatego, że Getafe i FC Barcelona miały okazję toczyć rozgrywki w lidze hiszpańskiej. Patrząc na ich poprzednie mecze to Duma Katalonii częściej wychodziła z nich zwycięsko, choć nie brakowało też kilku sensacji. Mowa oczywiście o wygranej Getafe z 2020 roku, czy nawet bezbramkowego remisu z maja 2022 roku.

Getafe – FC Barcelona – która drużyna typowana jest do zwycięstwa?

Biorąc pod uwagę rozgrywki obu drużyn, jak również ich poszczególne sukcesy i porażki, to nie będzie chyba zaskoczenia, jeśli powiemy, że faworytem jest FC Barcelona. W końcu to właśnie zespół Xaviego jest bliski mistrzostwa kraju, więc trudno będzie stawić czoła tej drużynie i odnotować zwycięstwa. Typerzy wskazują również, że to Barcelona pierwsza trafi do siatki i nie pozwoli sobie strzelić gola. Tym samym ostatecznie wygra spotkanie, a ale tylko z jednym golem. Czy przypuszczenia się potwierdzą? Trudno powiedzieć, zwłaszcza że zdarzały się pewne niespodzianki, więc nie wiadomo jak będzie tym razem. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na mecz i śledzić jego przebieg.

Getafe – FC Barcelona – gdzie oglądać transmisję z meczu?

Na pewno wielu fanów Roberta Lewandowskiego, czy samej FC Barcelony będzie chciało śledzić to spotkanie. Jeśli komuś nie uda się być osobiście na meczu, to może śledzić transmisję na żywo. Będzie ona prowadzona na Eleven Sports 1, czy nawet na STS TV.