Arsenal Londyn – Nottingham Forest FC: zapowiedź (12.08.2023)

W ramach rozrywek Premier League 2023/2024 (Liga Angielska) będziemy mogli obejrzeć starcie pomiędzy Arsenalem Londyn, a Nottingham Forest FC. Jak będzie przebiegać to spotkanie? Kto jest faworytem do wygranej? Gdzie oglądać starcie pomiędzy Arsenal Londynem a Nottingham Forest FC? Sprawdź naszą zapowiedź meczu!

Trzeba przyznać, że Arsenal Londyn dokonał ciekawych wzmocnień, które mogą zwiastować drużynie bardzo udany sezon. Pierwszym rywalem ligowym jest Nottingham Forest FC, czyli drużyna, która w zeszłym sezonie była najgorszą ekipą wyjazdową. Przypomnijmy, że Nottingham Forest FC wywalczył zaledwie osiem punktów, nie popisali się też dobrym bilansem defensywnym. Co więcej, w październiku 2022 roku, również w rozgrywkach Premier League obie drużyny miały okazję się już spotkać i wtedy zwycięstwo odnotował Arsenal Londyn. Przewaga w punktach była dość spora, ponieważ Arsenal Londyn strzelił przeciwnikowi pięć goli, a Nottingham Forest FC ani jednego.

Jak będzie tym razem? Kto typowany jest do zwycięstwa?

Biorąc pod uwagę, że Nottingham Forest FC nie jest w zbyt dobrej formie, to można spodziewać się, że w sobotnim starciu będą mieli spore problemy. Ekipa Artety także może mieć jeszcze problemy z płynnością gry ofensywnej, ale i tak nikt nie ma wątpliwości, że ten mecz powinna wygrać dość łatwo. Typerzy sugerują nawet, że Arsenal Londyn może wygrać trzema bramkami. Czy tak faktycznie będzie? A może jednak Nottingham Forest FC nas zaskoczy? O tym przekonamy się już w weekend, więc nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać.

Arsenal Londyn – Nottingham Forest FC – gdzie oglądać?

Mecz pomiędzy Arsenal Londynem a Nottingham Forest FC odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 13:30. Transmisja z tego spotkania będzie pokazywane na żywo w wielu krajach, w tym również w Polsce. Na pewno będzie to wydarzenie relacjonowane na Canal+ Sport2, ale nie tylko. Mecz obejrzymy też na żywo w Internecie, w tym na przykład na Canal+ Online.