Home Najnowsze Wtorkowe emocje Ligi Mistrzów: 10 goli i dwa remisy na boisku

Wtorkowe emocje Ligi Mistrzów: 10 goli i dwa remisy na boisku

Wtorkowe emocje Ligi Mistrzów: 10 goli i dwa remisy na boisku10 goli i dwa remisy we wtorkowych meczach Ligi Mistrzów (wideo)

Wczorajszy dzień obfitował w emocje podczas wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów. Piłkarze pokazali swoje umiejętności na boisku, a kibice nie mogli narzekać na brak widowiska. W sumie padło aż 10 bramek, a dwa mecze zakończyły się remisem.

Manchester United kontra Villarreal

W jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków Manchester United podejmował drużynę Villarreal. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Mimo prowadzenia 2:0 przez drużynę z Manchesteru, Hiszpanie zdołali odrobić straty i wywalczyć cenny remis.

W pierwszej połowie meczu gola dla Manchesteru zdobył Cristiano Ronaldo, a następnie Bruno Fernandes podwyższył wynik. Wydawało się, że drużyna prowadzona przez Ole Gunnara Solskjaera ma sytuację pod kontrolą. Jednak Villarreal nie poddało się i w drugiej połowie zdołało odwrócić losy spotkania. Gole dla Hiszpanów strzelili Carlos Bacca i Manu Trigueros.

AC Milan przeciwko Atletico Madryt

Drugi emocjonujący mecz odbył się pomiędzy drużynami AC Milan a Atletico Madryt. Spotkanie również zakończyło się remisem 2:2. Zarówno Włosi, jak i Hiszpanie zaprezentowali się bardzo dobrze, a na boisku nie brakowało widowiska.

AC Milan szybko objął prowadzenie po golu Stefano Pioliego. Jednak Atletico Madryt odpowiedziało bramką Antonia Griezmanna. Druga połowa to znów gol dla Milanu, którego strzelił Theo Hernandez. Mimo prowadzenia Włosi nie zdołali utrzymać wyniku do końca, gdyż Angel Correa zdobył bramkę na wagę remisu.

Podsumowanie

Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów obfitowały w emocje. Zarówno drużyna Manchesteru United, jak i Villarreal oraz AC Milan i Atletico Madryt zaprezentowali się z dobrej strony. Ostatecznie oba mecze zakończyły się remisem 2:2. Kibice mogą być zadowoleni z takiego widowiska i już nie mogą się doczekać kolejnych spotkań w tej prestiżowej europejskiej rozgrywce.