Home Najnowsze Trzy kluby zainteresowane Victor Osimhenem – Liverpool, Tottenham, Napoli

Trzy kluby zainteresowane Victor Osimhenem – Liverpool, Tottenham, Napoli

Trzy kluby zainteresowane Victor Osimhenem – Liverpool, Tottenham, Napoli

Trzy kluby zainteresowane Victor Osimhenem – Liverpool, Tottenham, NapoliTrzy kluby mocno zainteresowane Osimhenem, wielka kasa na stole

Trzech potentatów piłkarskich wykazało duże zainteresowanie pozyskaniem Victor Osimhena, młodego nigeryjskiego napastnika, który obecnie występuje w barwach Lille. Według doniesień, w grze są takie zespoły jak Liverpool, Tottenham Hotspur oraz Napoli.

Młody piłkarz w minionym sezonie na boiskach Ligue 1 zaprezentował się znakomicie, zdobywając 18 bramek i notując 6 asyst. Jego świetna forma nie umknęła uwadze potentatów piłkarskich, którzy już teraz walczą o jego podpis. Ostateczna decyzja jednak należy do samego zawodnika.

Liverpool, aktualny mistrz Anglii, ma świadomość, że potrzebuje dodatkowej siły napędowej w linii ataku. Jürgen Klopp widziałby w Osimenie idealnego partnera dla najlepszego strzelca „The Reds” – Mohameda Salaha. W przypadku pozyskania młodego nigeryjskiego piłkarza, Liverpool musiałby jednak wyłożyć sporo gotówki.

Niewiele mniejsze ambicje ma również Tottenham Hotspur. Zespół prowadzony przez Jose Mourinho ma plan wzmocnienia ataku przed kolejnym sezonem, a Osimhen byłby doskonałym wyborem. Wiadomo jednak, że inwestycja ta również nie należy do najtańszych.

Nie można zapomnieć również o włoskim Napoli, które również zgłosiło swoje zainteresowanie pozyskaniem Osimhena. Dla ekipy z Neapolu byłoby to wzmocnienie do składu i kolejny krok w budowie drużyny zdolnej do walki o największe trofea.

Decyzja Osimhena należy jednak do niego samego. Młody piłkarz musi przemyśleć, który klub będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Nie zapominając również o finansach – wszystkie wymienione zespoły są gotowe zapłacić ogromne sumy pieniędzy, by pozyskać tego utalentowanego napastnika.

Wszystko wskazuje na to, że Victor Osimhen będzie miał duży wpływ na transferowe rozgrywki tego lata. Jego umiejętności sprawiły, że stał się on bardzo pożądanym zawodnikiem na rynku transferowym. Teraz pozostaje czekać na decyzję młodego Nigeryjczyka i zobaczyć, gdzie znajdzie się jego nowa piłkarska przystań.

Podsumowanie:

Victor Osimhen, utalentowany napastnik występujący obecnie w barwach Lille, budzi duże zainteresowanie kilku europejskich klubów. Liverpool, Tottenham Hotspur oraz Napoli są mocno zainteresowane pozyskaniem tego piłkarza. Każdy z tych klubów potrzebuje dodatkowej jakości w swoim ataku i Osimhen wydaje się być idealnym wyborem. Ostateczna decyzja należy jednak do samego zawodnika. Transfer może się okazać bardzo kosztowny, ponieważ kluby są gotowe zapłacić ogromne sumy pieniędzy za jego usługi. Młody Nigeryjczyk ma przed sobą trudny wybór, ale niezależnie od tego, gdzie zdecyduje się grać, jego umiejętności wpłyną na tegoroczne rozgrywki transferowe. Oczekujemy z niecierpliwością na dalszy rozwój sytuacji i zobaczymy, gdzie znajdzie się przyszła piłkarska przystań Osimhena.