Home Najnowsze Transfer Davide Santona do Hellasu Werona – wzmocnienie klubu z Serie A (meta title)

Transfer Davide Santona do Hellasu Werona – wzmocnienie klubu z Serie A (meta title)

Transfer Davide Santona do Hellasu Werona – wzmocnienie klubu z Serie A (meta title)

Transfer Davide Santona do Hellasu Werona – wzmocnienie klubu z Serie A (meta title)Były obrońca AS Romy i SSC Napoli na celowniku Hellasu Werona

Były włoski internacjonalista na celowniku Hellasu Werona

Włoski klub piłkarski Hellas Werona z Serie A jest zainteresowany pozyskaniem do swojego składu Davide Santona, byłego obrońcy AS Romy i SSC Napoli. Według informacji prasowych, negocjacje między klubami są zaawansowane, a transfer może zostać sfinalizowany w najbliższych tygodniach.

Davide Santon to doświadczony włoski piłkarz, który karierę rozpoczynał w zespole Interu Mediolan. Następnie przeniósł się do angielskiego Newcastle United, gdzie spędził kilka sezonów. Po powrocie do Włoch, Santon reprezentował barwy AS Romy i SSC Napoli, zaliczając wiele udanych występów.

W swojej karierze Santon wystąpił także w reprezentacji Włoch. Zdobył tytuł Mistrza Europy w 2013 roku, kiedy to Włochy triumfowały w turnieju rozgrywanym na Ukrainie i w Polsce. Obrońca ma na swoim koncie 10 występów w kadrze narodowej oraz jedno trafienie.

Hellas Werona, który powrócił do włoskiej ekstraklasy w sezonie 2019/2020, jest zdecydowany wzmocnić swoją obronę przed nadchodzącym sezonem. Klub ostatecznie zajął 10. miejsce w poprzedniej kampanii ligowej, co jest znaczącym sukcesem dla świeżo awansowanego zespołu.

Transfer Davide Santona do Hellasu Werona jest traktowany jako znakomite wzmocnienie drużyny. Doświadczony obrońca może wnosić wiele do gry zespołu i przyczynić się do jeszcze lepszych wyników w nadchodzącym sezonie Serie A.

Podsumowanie

Hellas Werona jest bliski pozyskania Davide Santona, byłego obrońcy AS Romy i SSC Napoli. Negocjacje między klubami trwają, a transfer może zostać sfinalizowany w najbliższych tygodniach. Santon, doświadczony piłkarz z międzynarodowym doświadczeniem, może znacząco wzmocnić obronę Hellasu Werona. Włoski klub ma nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w nadchodzącym sezonie Serie A.