Super Liga, statystyki i przewidywania dla Karagumruk-Adana Demirspor

AllAtaturk Olimpyat of Stambuł the Karagumruk orazAdana Demirspor. Spośród tych dwóch drużyn tylko drużyna gości ma jeszcze o co walczyć w tych mistrzostwach. Gospodarze obecnie spokojnie żeglują w środku tabeli z 44 punktami, podczas gdy drużyna przyjezdna wciąż marzy o trudnej, ale nie niemożliwej kwalifikacji do europejskich rozgrywekAdana Demirspor z 5 dniami do końca turnieju jest -8 od trzeciego miejsca).

Liczby w ręku należy zauważyć, że Karagumruk w domu osiągnął takie same wyniki jak‘Adana Demirspor na wyjeździe (5 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek), z tą różnicą, że rossoneri u siebie mogą pochwalić się 33 bramkami na koncie i 28 na niekorzyść, podczas gdy jedenastki z Vincenzo Montella na wyjeździe strzelił i stracił 23 gole.

Typuj już teraz!

Wiele bramek w zasięgu wzroku w Stambule

Mecz zapowiada się widowiskowo, dla cytaty Cel (na tablicy około 1.37) i Ponad 2,5 (oferowane średnio po kursie 1.40) są preferowane na Brak gola e Poniżej 2,5 (the Karagumruk przed własną publicznością zakończył tylko cztery mecze z mniej niż 2,5 gola w 90. minucie).

Drużyna gości jest nieznacznie faworyzowana (po kursie 2.05), ale jeśli chcesz podjąć mniejsze ryzyko, możesz wypróbować “combo“, która łączy podwójną szansę X2 z Over 1.5.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport© POWIELANIE ZASTRZEŻONE