Rúben Neves marzy o Barçy i „grze w Lidze Mistrzów”

Rúben Neves pomocnik ds Wolverhampton jest jednym z zawodników znajdujących się na krótkiej liście potencjalnych przyszłych graczy Wolverhampton Barça wzmocnić skład na przyszły sezon. Blaugrana ma ustne porozumienie z jego agentem Jorge Mendes za jego transfer, pod warunkiem, że agent jest w stanie umieścić Ansu Fati za minimum 30 milionów więcej niż cena pomocnika, mimo że sztab trenerski ma inne priorytety w kwestii transferów.

Czekamy na wieści, Rúben Neves (26 lat) podtrzymuje swoje pragnienie gry w Barça pomocnik zasugerował, że latem będzie szukał zmiany scenerii, aby osiągnąć swój cel: zagrać w następnej edycji Barçy Ligi Mistrzów. Po remisie z Evertonem, Rúben Neves wyszedł na boisko w towarzystwie żony i dzieci przy owacji na stojąco na Molineux Stadium, a następnie wygłosił oświadczenie, które wielu uznało za pożegnanie.

„Chcę tu być, ale nigdy nie ukrywałem, że chcę grać w Lidze Mistrzów. To trudna decyzja. Ja i moja rodzina kochamy to miejsce, ale w piłce nożnej trzeba dążyć do głównych celów”powiedział Rúben Neves. który był kluczowym graczem w ratowaniu Wolverhampton.

Rúben Neves nadal objęty kontraktem do 2024ale wszystko wskazuje na to, że nie przedłuży swojego połączenia z Wolverhampton i jego klub nie będzie miał innego wyjścia, jak sprzedać go tego lata, jeśli nie chcą, aby odszedł za darmo po wygaśnięciu kontraktu. W Barça są inne priorytety, ale jeśli Portugalczyk dostanie szansę, będzie to operacja do przestudiowania.