Home Najnowsze “Przedmeczowa analiza: Konyaspor – Fenerbahce, Süper Lig 2024”

“Przedmeczowa analiza: Konyaspor – Fenerbahce, Süper Lig 2024”

“Przedmeczowa analiza: Konyaspor – Fenerbahce, Süper Lig 2024”

Typy i analiza meczu Konyaspor – Fenerbahce 6 maja 2024 roku

Spotkanie pomiędzy drużynami Konyaspor i Fenerbahce, które odbędzie się na stadionie Konya Büyüksehir Belediyesi, zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny walczą o jak najlepsze pozycje w tabeli Süper Lig, co z pewnością wpłynie na przebieg spotkania.

Konyaspor aktualnie zajmuje 16. miejsce w tabeli i musi liczyć się z ryzykiem spadku. Ich forma jest obecnie daleka od idealnej, jednak warto zwrócić uwagę na Sokola Cikalleshiego, który jest liderem pod względem strzelonych bramek oraz asyst. Z kolei Fenerbahce prezentuje się bardzo dobrze, zajmując 2. miejsce w tabeli i mając na koncie ostatnie zwycięstwo nad Besiktasem.

Analizując statystyki obu drużyn, widać, że Konyaspor ma problemy w defensywie, tracąc 48 goli w dotychczasowych rozgrywkach. Natomiast Fenerbahce ma dużo lepszą skuteczność strzelecką, zdobywając aż 89 bramek.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się zwycięstwo Fenerbahce, co potwierdza również kurs na ich wygraną wynoszący 1.36. Można również rozważyć zakład 1X na Konyaspor z kursem 7.00 oraz zakład na strzelca Edina Dżeko.

Mimo wszystko, zachęcamy do obstawiania meczów na platformie ETOTO, gdzie znajdziesz atrakcyjne bonusy bukmacherskie oraz szeroką ofertę zakładów, która zapewni dużo emocji oraz możliwość wygranej.