Home Ekstraklasa PKO BP Ekstraklasa: Legia zwycięska, remisy Pogoni i Rakowa

PKO BP Ekstraklasa: Legia zwycięska, remisy Pogoni i Rakowa

PKO BP Ekstraklasa: Legia zwycięska, remisy Pogoni i RakowaPKO BP Ekstraklasa: Legia wygrywa, Pogoń i Raków remisują swoje spotkania [WIDEO]

W ostatnich meczach PKO BP Ekstraklasy doszło do ciekawych zdarzeń. Legia Warszawa odniosła zwycięstwo nad Górnikiem Zabrze, natomiast Pogoń Szczecin oraz Raków Częstochowa zremisowały swoje spotkania. Przeanalizujmy te wydarzenia bliżej.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze

Spotkanie pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze było pełne emocji i bramek. Już w pierwszej połowie Legioniści wyszli na prowadzenie po trafieniach Kamila Jóźwiaka oraz Artura Jędrzejczyka. Górnik Zabrze odpowiedział golem z rzutu karnego, którego strzelcem był Erik Jirka. W drugiej połowie legioniści potwierdzili swoją przewagę, zdobywając kolejne dwie bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Legii Warszawa.

Pogoń Szczecin – Wisła Płock

W meczu pomiędzy Pogonią Szczecin a Wisłą Płock również nie zabrakło bramek. Pierwszy gol padł już w 7. minucie, kiedy to goście objęli prowadzenie po trafieniu Davida Niepsuja. Jednak Pogoń szybko odpowiedziała i wyrównała stan meczu. Ostatecznie żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć kolejnej bramki, przez co spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok

Kolejnym zaciętym spotkaniem był mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa a Jagiellonią Białystok. Obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, jednak żadna z nich nie zdołała tego dokonać. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0.

Podsumowanie

Ostatnie kolejki PKO BP Ekstraklasy dostarczyły kibicom wielu emocji. Legia Warszawa utrzymuje się na pozycji lidera tabeli, odnosząc kolejne zwycięstwo. Pogoń Szczecin oraz Raków Częstochowa remisują swoje spotkania, co nie zadowoliło ich fanów. Nadchodzące mecze zapowiadają się równie emocjonująco, więc trzeba być przygotowanym na kolejne piłkarskie widowiska.