Home Najnowsze Nowy selekcjoner Gwinei-Bissau: były piłkarz Arsenalu na czele kadry narodowej

Nowy selekcjoner Gwinei-Bissau: były piłkarz Arsenalu na czele kadry narodowej

Nowy selekcjoner Gwinei-Bissau: były piłkarz Arsenalu na czele kadry narodowej

Nowy selekcjoner Gwinei-Bissau: były piłkarz Arsenalu na czele kadry narodowejKadra narodowa Gwinei-Bissau będzie teraz prowadzona przez byłego piłkarza Arsenalu.

Według informacji podanych na stronie “Piłkarski świat”, Antonin Kambou, który kiedyś reprezentował barwy angielskiego klubu Arsenal, został mianowany na stanowisko selekcjonera reprezentacji narodowej Gwinei-Bissau.

Kambou, po zakończeniu kariery piłkarskiej, zdecydował się na trenerowanie drużyn. Były piłkarz Arsenalu ma na swoim koncie doświadczenie trenerskie, będąc również asystentem selekcjonera reprezentacji młodzieżowej Wybrzeża Kości Słoniowej.

Gwinei-Bissau, zespół piłkarski z Afryki, od dawna starał się pozyskać odpowiedniego trenera, który przewodzilby kadrze narodowej. Teraz są pewni, że Kambou będzie w stanie poprowadzić ich na właściwe tory.

Przyjście byłego piłkarza Arsenalu na stanowisko selekcjonera jest z pewnością dużym wzmocnieniem dla Gwinei-Bissau. Kambou, znany ze swojego profesjonalizmu i zaangażowania, będzie miał za zadanie rozwijać umiejętności zawodników i budować solidną drużynę.

Czekamy z niecierpliwością na pierwsze występy reprezentacji Gwinei-Bissau pod wodzą Antonina Kambou. Oby przyniosły one wiele sukcesów i sprawiły, że piłka nożna w tym kraju odżyje na nowo.