Home Ligue 1 Manchester United rozważa sprzedaż Paula Pogby – Powrót Francuza do ojczyzny?

Manchester United rozważa sprzedaż Paula Pogby – Powrót Francuza do ojczyzny?

Manchester United rozważa sprzedaż Paula Pogby – Powrót Francuza do ojczyzny?

Manchester United rozważa sprzedaż Paula Pogby – Powrót Francuza do ojczyzny?Koniec Francuza na Old Trafford? Możliwy powrót do ojczyzny?

Manchester United rozważa sprzedaż Paula Pogby

Czy nadszedł koniec ery Paula Pogby na Old Trafford? Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Manchester United jest gotów rozstać się z francuskim pomocnikiem. Według źródeł związanych z klubem, możliwy powrót Pogby do ojczyzny staje się coraz bardziej realny.

Pogba dołączył do Manchesteru United w 2016 roku, w ramach rekordowego transferu z Juventusu. Wtedy wielu kibiców „Czerwonych Diabłów” z optymizmem patrzyło na tę transakcję, wierząc, że Pogba będzie kluczowym zawodnikiem w odbudowie drużyny. Niestety, przez ostatnie lata łączył go głównie niespokojny okres, pełen kontuzji i niezadowolenia.

Plan sprzedaży Pogby wynika zarówno z decyzji klubu, jak i z samego zawodnika. W ostatnich miesiącach Francuz coraz częściej wyrażał swój niezadowolenie z sytuacji w Manchesterze United. Jego ojciec, który pełni także rolę jego agenta, podkreślał, że najlepszym rozwiązaniem dla jego syna byłby powrót do Francji.

Zainteresowani pozyskaniem Pogby nie brakuje. Na czele listy znajduje się Paris Saint-Germain, klub, który od dawna wykazuje zainteresowanie zdobyciem francuskiego gwiazdora. Oprócz PSG, także Real Madryt ma oko na Pogbę, jednak paryżanie wydają się być obecnie najpoważniejszym kandydatem do jego pozyskania.

Decyzja Manchesteru United o ewentualnej sprzedaży Pogby będzie miała duże znaczenie dla nadchodzących okienek transferowych. Kwota, jaką Red Devils mogą otrzymać za francuskiego pomocnika, znacznie wpłynie na ich możliwości wzmacniania składu.

Podsumowanie

Paul Pogba, dotychczasowy zawodnik Manchesteru United, może wkrótce opuścić klub i powrócić do Francji. Decyzja ta wynika zarówno z niezadowolenia samego zawodnika, jak i z planów klubu. Paris Saint-Germain wydaje się być jego najpoważniejszym kandydatem na nowy klub, jednak na uwadze mają go także piłkarze Realu Madryt. Przyszłe okienka transferowe zapowiadają się więc interesująco, a Manchester United będzie musiał dobrze przemyśleć swoje posunięcia.