Home Najnowsze KSW 94: Gala walk – Barot in the KSW Cage

KSW 94: Gala walk – Barot in the KSW Cage

KSW 94: Gala walk – Barot in the KSW Cage

KSW 94: Królowa Polskich Sztuk Walki

11 maja 2024 roku o godzinie 19:00 odbędzie się niezwykła gala KSW 94 w ERGO ARENIE. Pojedynek wieczoru zobaczymy pomiędzy Adrianem Bartosińskim (15-0) a Andrzejem Grzebykiem (21-6) w kategorii 77,1 kg.

Na gali walką wieczoru będzie starcie o tymczasowy pas wagi piórkowej między Robertem Ruchałą a Patrykiem Kaczmarczykiem. To już ich trzecie spotkanie, obaj mają zwycięstwo na swoim koncie. Walka będzie równie zacięta, co emocjonująca.

Nie zabraknie także pojedynku w królewskiej kategorii wagowej między niepokonanym Arkadiuszem Wrzoskiem a Arturem Szpilką, który jest dla fanów jednym z najważniejszych starć na tej gali.

Podczas tego wydarzenia, emocje sięgną zenitu, a fani na pewno nie będą zawiedzeni. Oprócz walk o pas, na gali zobaczymy także starcia w kategoriach innych wagowych.

Nie ma wątpliwości, że dla fanów sportów walki to wydarzenie na które nie można przegapić. Odbędzie się ono 11 maja, a transmisja będzie dostępna na platformie Viaplay oraz na oficjalnej stronie internetowej kswtv.com. Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00.

To wydarzenie na pewno pozostawi wiele emocji, a jedynie niewielu będzie mogło oglądać na żywo te zacięte pojedynki.