Home Najnowsze Igor Tudor: Żal po odrzuceniu „niesamowitej oferty” – wywiad z chorwackim trenerem | piłkarski świat

Igor Tudor: Żal po odrzuceniu „niesamowitej oferty” – wywiad z chorwackim trenerem | piłkarski świat

Igor Tudor: Żal po odrzuceniu „niesamowitej oferty” – wywiad z chorwackim trenerem | piłkarski świat

Igor Tudor: Żal po odrzuceniu „niesamowitej oferty” – wywiad z chorwackim trenerem | piłkarski światTudor: Jak mogłem odrzucić taką ofertę?

Chorwacki trener Igor Tudor nie może przestać żałować decyzji, jaką podjął kilka lat temu. W wywiadzie udzielonym dla serwisu piłkarskiswiat.com, opowiedział o ofercie, której nie potrafił zaakceptować.

Tudor rozpoczął swoją historię od wspomnień o swojej karierze piłkarskiej. Były obrońca reprezentacji Chorwacji i klubów takich jak Juventus czy Everton, opowiedział o swoich największych osiągnięciach na boisku. Jednak temat naprawdę zaczął się robić interesujący, gdy trener zdradził, że otrzymał niezwykle intratną ofertę trenerską.

Chorwacki szkoleniowiec jednak postanowił odrzucić tę propozycję, co dzisiaj okazuje się być jednym z jego największych żali. Tudor cały czas zastanawia się, jak mógł podjąć taką decyzję.

Przeprosił w wywiadzie wszystkich swoich najlepszych przyjaciół, którzy radzili mu, aby zaakceptował ofertę. Wspomniał także, że nie była to jedyna możliwość, jaką miał na wybranie ścieżki trenerskiej, ale była jedną z najbardziej obiecujących.

Tudor nie chciał ujawniać nazwy klubu, który skopiował go, jednak podkreślił, że był to renomowany europejski zespół, którego bycie na czele sztabu trenerskiego to marzenie każdego trenera.

Chorwat jest jednak doświadczonym i skromnym fachowcem. Pomimo swojego żalu, nie skupia się na przeszłości i stara się skupić na teraźniejszości. Obecnie jest trenerem innej drużyny i skupia się na osiąganiu dobrych wyników z nią.

Wydaje się, że decyzja odrzucenia „niesamowitej oferty” bardzo go nauczyła. Tudor przyznał, że teraz zawsze przemyśla więcej przed podjęciem podobnej decyzji.

Wniosek, który można wyciągnąć z tego wywiadu, jest taki, że czasami warto zaryzykować i być odważnym. Przez to, iż Tudor nie podjął ryzyka, może teraz żałujeć tego do końca życia.