Home Najnowsze FAME MMA 21: Walka wieczoru – Tomasz Adamek vs Patryk Bandura. Wszystko o uczestnikach i dostępie do gali.

FAME MMA 21: Walka wieczoru – Tomasz Adamek vs Patryk Bandura. Wszystko o uczestnikach i dostępie do gali.

FAME MMA 21: Walka wieczoru – Tomasz Adamek vs Patryk Bandura. Wszystko o uczestnikach i dostępie do gali.

FAME MMA 21: Dzięki artykułowi dowiedzieliśmy się, że już 18 maja 2024 roku odbędzie się FAME MMA 21, która jest galą jednej z najważniejszych polskich federacji freak fightowych. Gala odbędzie się w Gliwicach i już prawie znamy wszystkich uczestników. Zobaczymy między innymi Tomasza Adamka. Co ciekawe, nie podano jeszcze rywala, z którym będzie walczył Rafał Górniak.

Walka wieczoru zostanie stoczona między Tomaszem Adamek i Patrykiem „Bandurą” Bandurskim. Były bokserski mistrz świata zmierzy się w walce wieczoru z Bandurskim. Znamy również nazwiska zawodników z co-main eventu. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Poza tym, znamy też skład karty głównej i wstępnej, jak również koszt dostępu do gali, która będzie transmitowana przez Canal + online.

Na koniec autor artykułu pyta kto wygra walkę Tomasz Adamek vs Patryk „Bandura” Bandurski i zastanawia się nad kwestią kosztu dostępu do gali oraz informuje, gdzie będzie można zobaczyć transmisję.