Home ETOTO kod promocyjny

ETOTO kod promocyjny

ETOTO kod promocyjny – najważniejsze kwestie

ETOTO to kolejna firma oferująca swoim klientom możliwość obstawiania różnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Dla wielu użytkowników korzystanie z tego serwisu stanowi doskonałą zabawę, a także możliwość pozyskiwania dodatkowych środków z racji posiadanej wiedzy, a także doświadczenia w zakresie różnych dyscyplin sportu. Kibicowanie połączone z obstawianiem dostarcza również dodatkowych emocji wydarzeniom sportowym.

Okazuje się, że obstawianie zakładów w ETOTO wcale nie musi wiązać się z koniecznością ryzykowania ogromnych środków finansowych. Firma ta przygotowała bowiem ciekawy pakiet promocji dla nowych graczy. Skorzystanie z tych bonusów jest możliwe poprzez skorzystanie ze specjalnego kodu promocyjnego. Warto uzyskać więcej informacji zarówno na temat samego kodu, jak i promocji oraz ogólnej oferty bukmachera ETOTO.

Jaki jest kod bonusowy ETOTO do wpisania przy rejestracji?

Kod pozwalający na skorzystanie z ofert bonusowych ETOTO to ETOTO400. Dokonując rejestracji z użyciem tego kodu, gracz ma możliwość odebrania bardzo wysokiego bonusu w kwocie do 2000 zł. Środki te otrzymuje się w ramach bonusów od trzech wpłat, freebetu 222 zł za trzeci depozyt oraz freebetu 20 zł dla graczy, którzy użyli kodu promocyjnego. Kod wystarczy po prostu wpisać w wyznaczonym do tego polu w formularzu rejestracyjnym. Nie da się go przeoczyć, a wpisanie zajmuje dosłownie kilka sekund. Nie trzeba się więc mocno trudzić, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych promocji.

Bonus od pierwszego depozytu – podstawowe informacje

Pod pojęciem bonusu od depozytu należy rozumieć środki wpłacane na konto bonusowe (należy je później obrócić zgodnie z warunkami firmy bukmacherskiej). W tym przypadku mamy do czynienia z bonusem 100%, czyli podwojeniem pierwszej wpłaty do 400 zł. Oznacza to, że maksymalny bonus można otrzymać wpłacając 400 zł (wówczas na grę przeznaczone będą środki z konta depozytowego na kwotę 400 zł i dodatkowe 400 zł na koncie bonusowym). Minimalna wpłata uprawniająca do uzyskania bonusu to 1 zł.

Aby środki z bonusu od pierwszego depozytu, zostały „uwolnione” i nadawały się do wypłaty, należy obrócić je trzykrotnie na kuponach o łącznym kursie minimalnym 2.50, gdzie pojedyncze zdarzenie nie może mieć kursu mniejszego niż 1.30. Czas na obrócenie bonusu to 30 dni. Wykluczają się tu jednak sporty wirtualne oraz zakłady anulowane ze zwrotem.

Dodatkowo po rejestracji z kodem ETOTO400 i wpłaceniu pierwszego depozytu na minimum 50 zł, gracz otrzyma darmowy zakład o wartości 20 zł. Należy wykorzystać go w aplikacji mobilnej. Nie ma jednak wymagań odnośnie kursu, jednak wykluczone są typy obejmujące sporty wirtualne.

Co warto wiedzieć o bonusie od drugiego depozytu?

Firma ETOTO premiuje również graczy, którzy wpłacą drugi depozyt. W tym przypadku mogą oni liczyć na 50% wpłaconych środków do kwoty 600 zł. Minimalna wpłata to 1 zł, a maksymalny bonus można otrzymać wpłacając łącznie 1200 zł. Warunki dotyczące obrotu bonusu oraz kursów i wykluczonych zdarzeń, są takie same jak w przypadku obrotu bonusu od pierwszego depozytu.

Bonus od trzeciego depozytu z kodem promocyjnym ETOTO

Kolejnym elementem promocji przygotowanej przez firmę bukmacherską ETOTO jest bonus przyznawany w zamian za trzecią wpłatę. W tym przypadku klient otrzymuje 50% wpłaconej kwoty do 1000 zł. Oznacza to, że maksymalna kwota pozwalająca na uzyskanie pełnego bonusu to 2000 zł, a kwota minimalna to 1 zł. Pozostałe warunki związane z obrotem i okresem obowiązywania bonusu są takie same jak w przypadku dodatkowych środków przyznawanych w ramach pierwszej i drugiej wpłaty.

Ponadto wpłacenie trzeciego depozytu na 2000 zł nie tylko uruchomi bonus w wysokości 1000 zł, ale również zapewni graczowi darmowy zakład o wartości 222 zł. Gracz będzie miał tydzień na jego wykorzystanie w aplikacji mobilnej ETOTO. W tym przypadku warunki obrotu są takie same jak w przypadku freebetu przyznawanego w ramach pierwszego depozytu.

Rejestracja w ETOTO z kodem promocyjnym

Proces rejestracji u bukmachera ETOTO jest bardzo łatwy i nie zajmuje on wiele czasu. Na pierwszej stronie znajduje się formularz, w którym trzeba podać kilka podstawowych informacji, takich jak:

  • adres e-mail,
  • wybrane hasło,
  • kod bonusowy ETOTO400.

Należy również zaznaczyć akceptację regulaminu i potwierdzenie swojej pełnoletności. Można również zaznaczyć zgody marketingowe, aby być na bieżąco z ciekawymi ofertami bukmachera.

Na drugiej stronie formularza trzeba podać swoje dane osobowe i istotne informacje, takie jak:

  • imię i nazwisko,
  • PESEL,
  • numer telefonu.

Można też zaznaczyć zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. Te dwa krótkie kroki wystarczą do założenia konta tymczasowego. Pozwala to na dokonywanie limitowanych wpłat oraz zakładów. Aby znieść ograniczenia i wypłacać środki na konto bankowe, należy zweryfikować dane przesyłając do firmy skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty albo paszport). Weryfikacji danych można również dokonać korzystając z bankowości internetowej.

Trzeba pamiętać, że firma ETOTO dba nie tylko o nowych graczy. Również osoby posiadające konta w tym serwisie, mają dostęp do wielu cyklicznych, a także stałych promocji oraz ofert specjalnych. Warto więc bliżej zapoznać się z ofertą i regulaminem tej firmy.