Home 1 Liga Diogo Jota – Odpowiednia kadra, aby zastąpić Salaha w Liverpoolu

Diogo Jota – Odpowiednia kadra, aby zastąpić Salaha w Liverpoolu

Diogo Jota – Odpowiednia kadra, aby zastąpić Salaha w Liverpoolu

Diogo Jota – mamy odpowiednią kadrę, aby zastąpić Salaha

Diogo Jota, portugalski napastnik Liverpoolu, udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o swojej roli w drużynie oraz o możliwości zastąpienia kontuzjowanego Mohameda Salaha. Jota podkreślił, że Liverpool ma świetnie zbudowaną kadrę, która potrafi sobie poradzić nawet bez swojego gwiazdora.

Jota wyraził swoją radość z faktu, że miał okazję dołączyć do drużyny Liverpoolu i grać u boku tak utalentowanych piłkarzy. Młody Portugalczyk podkreślił, że w klubie panuje atmosfera wzajemnego szacunku i wsparcia, co jest niezwykle ważne dla osiągania sukcesów. Jota przyznał również, że czuje się doceniany i wspierany przez trenera oraz kolegów z zespołu.

W kontekście kontuzji Salah’a, Jota powiedział, że oczywiście stratę takowego zawodnika odczuwa się na boisku. Jednak Liverpool ma na tyle silną i wszechstronną drużynę, że potrafi sobie poradzić również w jego nieobecność. Jota przyznał, że jego celem jest dostarczanie zespołowi jak największej liczby bramek oraz asyst, aby wspomóc go w zdobywaniu kolejnych zwycięstw.

Portugalczyk podkreślił także, że gra u boku takich piłkarzy jak Salah, Mané czy Firmino jest dla niego ogromną frajdą i motywacją do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Jota uważa, że jest to świetne środowisko dla młodych zawodników, którzy mogą się rozwijać i czerpać doświadczenie od bardziej doświadczonych kolegów.

Podsumowując, Diogo Jota jest przekonany, że Liverpool ma odpowiednią kadrę, aby poradzić sobie z brakiem kontuzjowanego Salaha. Jota sam chce zdobywać jak najwięcej bramek i asyst, aby pomóc drużynie w utrzymaniu wysokiej formy i osiągnięciu kolejnych sukcesów. Wierzy on również, że grając u boku tak utalentowanych piłkarzy jak Salah, będzie mógł się ciągle rozwijać i podnosić swoje umiejętności.