Home Bundesliga Daniel Bułka – polski bramkarz wkrótce w Arsenalu? Transfery bramkarzy w wielkich klubach!

Daniel Bułka – polski bramkarz wkrótce w Arsenalu? Transfery bramkarzy w wielkich klubach!

Daniel Bułka – polski bramkarz wkrótce w Arsenalu? Transfery bramkarzy w wielkich klubach!

Daniel Bułka – polski bramkarz wkrótce w Arsenalu? Transfery bramkarzy w wielkich klubach!Kilka wielkich klubów będzie szukało bramkarza, Obraniak zapowiada transfer Bułki

Wielu kibiców obawia się, że nadchodzący okres transferowy może przynieść wiele zmian w drużynach piłkarskich. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że kilka wielkich klubów będzie szukało nowego bramkarza. Wszystko za sprawą zapowiedzi Ewę Zielińskiej, menedżerki piłkarskiego bramkarza Daniela Bułki, którą przekazał nam sam Igor Obraniak.

Obraniak, były reprezentant Polski i znany kibicom z czasów gry w takich klubach jak Lille OSC czy Girondins Bordeaux, ujawnił, że Bułka może wkrótce zmienić klub. Menedżerka bramkarza ma otrzymać oferty od kilku znaczących drużyn, które poszukują utalentowanego golkipera.

Rozwinięciem informacji jest fakt, że Bułka od dłuższego czasu znajduje się na celowniku angielskiego klubu Arsenalu. Artykulowany jako potencjalny następca legendarnego Petera Czecha, młody Polak zdobył uznanie swoją grą w drużynie juniorskiej Chelsea. Teraz jednak ma szansę pokazać swoje umiejętności w seniorskiej drużynie.

„Daniel rozwija się w niesamowitym tempie i na pewno wkrótce będzie znalazł się w wielkim klubie. Arsenal jest zainteresowany jego usługami, ale nie jest jedynym klubem, który go obserwuje. Mamy kilka ciekawych ofert i analizujemy możliwości” – powiedziała Ewa Zielińska.

Transfer Bułki zapowiada emocjonujący okres w świecie piłki nożnej. Czy polski bramkarz rzeczywiście trafi do jednego z wielkich klubów? Czy Arsenal sięgnie po jego usługi? Odpowiedź na te pytania poznamy niebawem, gdy zamknie się okienko transferowe.

Podsumowanie

Jak donosi Igor Obraniak, wielu kibiców może być zaskoczonych newsami związanych z transferami bramkarzy w tym okresie. Daniel Bułka, utalentowany polski golkiper, może wkrótce zmienić klub, a jego menedżerka otrzymuje oferty od kilku znaczących drużyn. Jednym z zainteresowanych klubów jest angielski Arsenal, który widzi w Bułce potencjalnego następcę Petera Czecha. Czy bułka trafi do Arsenalu czy zdecyduje się na inną ofertę, dowiemy się wkrótce. Emocjonujące czasy czekają na fanów piłki nożnej!