Home La Liga Barcelona była blisko transferu napastnika – potwierdza Xavi

Barcelona była blisko transferu napastnika – potwierdza Xavi

Barcelona była blisko transferu napastnika – potwierdza Xavi

Xavi potwierdza: Barcelona była blisko transferu napastnika!

Wielka sensacja na Camp Nou!

Barcelona była o krok od zakontraktowania nowego napastnika, o czym potwierdził sam Xavi Hernandez. Legenda klubu, obecnie trener drużyny Al-Sadd, przyznał, że prowadził rozmowy z pewnym utalentowanym piłkarzem, jednak finalnie nie doszło do transferu.

Według informacji przekazanych przez Xaviego, Barcelona była zainteresowana sprowadzeniem młodego napastnika z hiszpańskiej ligi. Nie ujawnił on specyfikacji odnośnie nazwiska zawodnika, jednak twierdzi, że był to piłkarz obdarzony ogromnym potencjałem.

„Mieliśmy wiele pozytywnych rozmów z tym zawodnikiem. Wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku”, powiedział Xavi. Poza tym, były środkowy pomocnik Barcelony zdradził, że negocjacje dotyczyły przede wszystkim warunków umowy oraz struktury transferu.

Niestety, według informacji podanych przez samego Xaviego, transfer nie doszedł do skutku z powodów niezależnych od klubu. „Ostatecznie doszło do komplikacji i negocjacje zostały zerwane”, wyjaśnił.

Niepowodzenie na rynku transferowym

To kolejne niepowodzenie Barcelony na rynku transferowym, która od dłuższego czasu poszukuje wzmocnień na pozycję napastnika. Klub z Camp Nou w ostatnich sezonach stracił kilku ważnych piłkarzy i nie udało im się dotychczas znaleźć odpowiedniego zastępstwa.

Kibice Blaugrany mają zatem nadzieję, że klub jak najszybciej znajdzie nowego napastnika, który będzie w stanie skutecznie wspomagać Lionela Messiego i resztę drużyny.

Przyszłość Barcelony

Przy okazji wywiadu, Xavi wypowiedział się również na temat przyszłości Barcelony. Trener Al-Sadd przyznał, że nadal kibicuje swojemu byłemu klubowi i marzy o powrocie do Camp Nou w roli szkoleniowca.

„To moje marzenie, aby prowadzić Barcelonę. Jestem dumny, że mogłem reprezentować ten klub jako piłkarz, teraz chciałbym zrobić to jako trener”, wyznał Xavi.

Niewątpliwie wiadomość o bliskim transferze napastnika z pewnością wzbudzi emocje wśród kibiców Barcelony. Czy uda im się znaleźć odpowiedniego piłkarza, który zbliży ich do osiągnięcia sukcesów? Tego dowiemy się w najbliższym czasie. Trzymajmy kciuki za Blaugranę! 🤞🔵🔴