Home Ligue 1 Atalanta kontra Olympique Marsylia: Mecz o finał Ligi Europy

Atalanta kontra Olympique Marsylia: Mecz o finał Ligi Europy

Atalanta kontra Olympique Marsylia: Mecz o finał Ligi Europy

ATA

OLYMPIQUE MARSYLIA – PRZEDSIEBK

MECZ, BAD WSPÓŁZAWODNICTWO

Po pierwszym meczu zakończonym remisem 1:1, emocje sięgają zenitu. Drużyny walczą o finał Ligi Europy. Mecz zaplanowano na 9 maja 2024 roku o godzinie 21:00. Transmisja będzie dostępna na platformie Viaplay.

ATALANTA

Atalanta, z mocną formą w Serie A i wynikami w Lidze Europy, stoi przed szansą na wygraną. W Serie A zajmują szóstą pozycję z solidną liczbą zwycięstw zarówno na własnym stadionie, jak i na wyjeździe. W Lidze Europy wykazali się równie dobrze, zdobywając punkty zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Ich zdolność do zdobywania bramek na przeciwnym terenie, a także solidna defensywa mogą okazać się kluczowe w dążeniu do zwycięstwa nad Marsylią.

OLYMPIQUE MARSYLIA

Marsylia mierzy się z trudnym zadaniem w rewanżowym meczu przeciwko Atalancie. Chociaż mają dobre wyniki na własnym stadionie w Ligue 1, ich forma na wyjeździe pozostawia wiele do życzenia z tylko dwoma zwycięstwami na wyjeździe. W Lidze Europy, mimo solidnych występów w domu, także borykali się z trudnościami na wyjazdach. Te statystyki mogą wskazywać na potencjalne trudności w osiągnięciu zwycięstwa w nadchodzącym meczu z Atalantą.

KURSY BUKMACHERSKIE

Według kursów bukmacherskich, faworytem spotkania jest Atalanta, z kursem 1.76 na ich zwycięstwo. Remis jest wyceniany na 3.90, a zwycięstwo Olympique Marsylia ma kurs 4.40.

GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ?

Transmisja meczu będzie dostępna na platformie Viaplay. Mecz odbędzie się 9 maja 2024 roku o godzinie 21:00.

TYPY BUKMACHERSKIE

Jeśli chodzi o typy bukmacherskie, wskazują one na Atalantę, która ma przewagę dzięki swojej sile ofensywnej i lepszej formie w meczach domowych. Nasz typ to Atalanta wygra (1.76).

Podsumowując, Atalanta jest faworytem w nadchodzącym meczu z Olympique Marsylia, ale na pewno będzie to spotkanie pełne emocji i niespodzianek.

Przeczytaj również:  Girona przeciwko Villarreal: Przewidywania i typy na ciekawy mecz [Meta Title]