Home La Liga Antoine Griezmann o swoim okresie w Barcelonie: Trudności, błędy i determinacja

Antoine Griezmann o swoim okresie w Barcelonie: Trudności, błędy i determinacja

Antoine Griezmann o swoim okresie w Barcelonie: Trudności, błędy i determinacja

Antoine Griezmann o swoim okresie w Barcelonie: Trudności, błędy i determinacjaAntoine Griezmann odważnie o swoim okresie w FC Barcelonie: „Byłem zły na siebie, popełniłem błąd”

Francuski napastnik, Antoine Griezmann, otwarcie wypowiedział się na temat swojej przygody w FC Barcelonie. Gwiazdor przyznał, że był bardzo niezadowolony z własnej formy i czuł, że popełnił błąd, przenosząc się do hiszpańskiego klubu.

W wywiadzie udzielonym dla jednego z hiszpańskich mediów, Griezmann wyznał, że przeszedł przez trudny okres w Barcelonie i czuł się winny za swoje niewielkie osiągnięcia na boisku. Napastnik przyznał, że oczekiwania były wysokie, ale nie udało mu się spełnić nich w pełni.

„Byłem zły na siebie, bo czułem, że jestem za mało skuteczny i nie wykonuję swojej pracy tak, jak powinienem”, przyznał Griezmann. Francuz stwierdził również, że to właśnie on był najbardziej rozczarowany swoją postawą i sam nie radził sobie z tym rozczarowaniem.

Griezmann przeszedł do Barcelony z Atletico Madryt w 2019 roku za kwotę blisko 120 milionów euro. Jego transfer budził duże emocje i wszyscy oczekiwali, że będzie kluczowym zawodnikiem drużyny. Niestety, jego droga do sukcesu okazała się trudniejsza, niż przypuszczano.

„Przez pierwszy rok w Barcelonie nie było mi łatwo. Czułem, że popełniłem błąd, bo oczekiwano odemnie więcej. To był trudny okres dla mnie, zarówno na boisku, jak i poza nim”, wyznał Griezmann. Francuski napastnik przyznał także, że przeżywał frustrację z powodu swoich słabych występów.

Jednak w ostatnich miesiącach Griezmann poczuł się lepiej i zaczął odnosić większe sukcesy na boisku. „Zdecydowałem się wydostać ból, który we mnie siedział, i zacząć grać swoje najlepsze futbolu”, dodał zdeterminowany napastnik.

Teraz Antoine Griezmann koncentruje się na przyszłości i chce dokazać, że jest wart zaufania. Jego wyznanie o trudnym okresie może być dla niego krokiem w dobrym kierunku, a nawet motywacją do dalszej pracy.

„Chcę osiągnąć sukces z Barceloną i być kluczowym zawodnikiem drużyny”, podkreślił Griezmann. Napastnik ma nadzieję, że przyszłość przyniesie mu więcej radości i spełnienia na boisku.

Podsumowując, Antoine Griezmann w sposób szczery i odważny opowiedział o swoim trudnym okresie w FC Barcelonie. Napastnik przyznał się do błędów, zarówno na boisku, jak i poza nim, ale teraz skupia się na przyszłości i chce udowodnić swoją wartość dla klubu.