Home Najnowsze Yannick Bolasie powraca do Anglii i dołącza do Middlesbrough – Nowa przygoda angielskiego skrzydłowego.

Yannick Bolasie powraca do Anglii i dołącza do Middlesbrough – Nowa przygoda angielskiego skrzydłowego.

Yannick Bolasie powraca do Anglii i dołącza do Middlesbrough – Nowa przygoda angielskiego skrzydłowego.

Yannick Bolasie, po zakończeniu swojego pobytu w AZ Alkmaar, znalazł nowego pracodawcę na Wyspach Brytyjskich. Szybki skrzydłowy wraca do Anglii, gdzie będzie reprezentować barwy Middlesbrough.

Bolasie w niedawno zakończył roczne wypożyczenie zespołem holenderskiej Eredivisie. Teraz, po powrocie na Wyspy Brytyjskie, będzie miał okazję rozwinąć swoją karierę pod opieką menedżera Chrisa Wildera.

Następny etap kariery Bolasiego

Po niespełna roku spędzonego w Holandii, 32-letni piłkarz postanowił ponownie występować w angielskiej lidze. Przez ten czas na boiskach Eredivisie zagrał w 29 spotkaniach, strzelając przy tym 6 goli i notując 8 asyst. Jego dobre występy przyciągnęły uwagę wielu klubów, jednak to właśnie Middlesbrough wyszło z najlepszą ofertą.

Nowe wyzwanie w Middlesbrough

Transfer Bolasiego do drużyny z Championship jest kolejnym krokiem w jego piłkarskiej karierze. Skrzydłowy ma nadzieję, że pomoże Middlesbrough w walce o awans do Premier League. Klub ten aktualnie zajmuje wysokie miejsce w tabeli, a doświadczony zawodnik może okazać się kluczowym wzmocnieniem.

Bolasie udzielił wywiadu po zakończeniu transferu, w którym wyraził swoje zadowolenie z możliwości gry w Middlesbrough. Jest pełen determinacji i gotów walczyć na boisku o kolejne sukcesy.

Middlesbrough również wyraziło zadowolenie z nowego nabytku. Menedżer Chris Wilder podkreślił, że Bolasie to utalentowany i doświadczony zawodnik, który wniesie wiele jakości do zespołu.

Podsumowanie

Yannick Bolasie rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze piłkarskiej. Po udanym pobycie w AZ Alkmaar, wraca na Wyspy Brytyjskie, gdzie będzie walczyć o awans z Middlesbrough. Jego doświadczenie i umiejętności będą wielkim atutem dla drużyny. Będziemy z niecierpliwością czekać na to, jak będzie się rozwijać jego piłkarska przygoda w nowym klubie.