Home 1 Liga Wielki powrót Sancho do Dortmundu – najnowsze wieści transferowe

Wielki powrót Sancho do Dortmundu – najnowsze wieści transferowe

Wielki powrót Sancho do Dortmundu – najnowsze wieści transferowe

Wielki powrót blisko realizacji – Sancho jedną nogą w Dortmundzie

Jadon Sancho, utalentowany angielski skrzydłowy, jest bardzo bliski powrotu do Borussii Dortmund.

Według źródeł bliskich klubowi, negocjacje między Borussią Dortmund a Manchesterem United są na ostatniej prostej. Transfer Sancho powinien zostać sfinalizowany w najbliższych dniach.

Sancho, który rozpoczął swoją karierę juniorską w Manchesterze City, trafił do Borussii Dortmund w 2017 roku. W ciągu czterech sezonów spędzonych w Niemczech, 21-letni skrzydłowy zdobył uznanie i stał się jednym z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia.

W minionym sezonie Sancho strzelił 16 goli i zanotował 14 asyst w barwach Borussii Dortmund, co przysporzyło mu zainteresowanie wielu europejskich potęg.

Jednak największą chęć pozyskania Sancho wyraził Manchester United. Angielski klub od dłuższego czasu podglądał talent tego młodego zawodnika i jest gotów zrobić wszystko, aby go pozyskać.

Przez ostatni rok, negocjacje między klubami były trudne i przeciągały się. Wcześniejsze propozycje ze strony Manchesteru United nie spełniały oczekiwań Borussii Dortmund, która oczekiwała znaczącej sumy za swojego zawodnika.

Jednak teraz zdaje się, że kluby doszły do porozumienia i transfer jest bardzo blisko finalizacji. Źródła podają, że Manchester United zaoferował kwotę zbliżoną do oczekiwań Borussii Dortmund i jest bliski osiągnięcia porozumienia z Sancho w sprawie personalnych warunków.

Gdyby transfer doszedł do skutku, byłby to znaczący wzmocnienie drużyny Manchesteru United przed nadchodzącym sezonem. Sancho, będący niezwykle szybkim i technicznym zawodnikiem, wprowadziłby swój dynamiczny styl gry do ofensywy Czerwonych Diabłów.

To jednocześnie oznaczałoby ogromną stratę dla Borussii Dortmund, która straciłaby jednego ze swoich najważniejszych graczy. Niemiecki klub będzie musiał znaleźć odpowiednią zastępstwo dla Sancho i uzupełnić skład przed nowym sezonem.

Wszyscy fani piłki nożnej z niecierpliwością oczekują potwierdzenia transferu Sancho i z niecierpliwością śledzą rozwój wydarzeń na rynku transferowym. Czas pokaże, czy Manchester United zdołał pozyskać jednego z najbardziej ekscytujących młodych talentów w piłce nożnej.

Emocje sięgają zenitu, a kibice obu klubów trzymają kciuki za swoje drużyny. Czy Sancho rzeczywiście powróci do Dortmundu? Odpowiedź poznamy wkrótce.