Home Najnowsze Ukraina – Belgia: Typy bukmacherskie i transmisja TVP Sport

Ukraina – Belgia: Typy bukmacherskie i transmisja TVP Sport

Ukraina – Belgia: Typy bukmacherskie i transmisja TVP Sport

Ukraina – Belgia: Kto wygra?

26 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 Ukraina zmierzy się z Belgią w ramach Euro 2024. Bukmacherzy wskazują Belgów jako faworytów, ale Ukraina będzie walczyć o awans.

Poprzednie wyniki
Ukraina przegrała 0:3 z Rumunią, ale pokazała swoją siłę wygrywając z Słowacją 2:1. Belgia z kolei odniosła zwycięstwo 2:0 z Rumunią oraz doznała porażki 0:1 ze Słowacją.

Faworyci i kursy bukmacherskie
Belgia jest uznawana za jednego z faworytów całego turnieju, co potwierdzają również kursy bukmacherskie, które na wygraną Belgii wynoszą 1.66, zaś na wygraną Ukrainy 4.60.

Typy bukmacherskie
Według typów bukmacherskich, Belgia ma większe szanse na zwycięstwo, a kursy wskazują, że każdy wynik jest możliwy. Nasz typ to wygrana Belgii (1.66).

Przedział goli 3-6
Obie drużyny wykazują silne ofensywne umiejętności, dlatego też typujemy przedział goli na poziomie 3-6 (1.52).

Transmisja meczu
Wszystkich kibiców meczu Ukraina – Belgia zapraszamy do obejrzenia transmisji na antenie TVP Sport.

Cała Unia
Chcesz obstawić wynik meczu Ukraina – Belgia? Skorzystaj z oferty bukmachera ETOTO i postaw zakład bez ryzyka z kodem bonusowym BLOG2024. Zarejestruj się i zgarnij bonusy o wartości 777 PLN, a także 50 PLN za aplikację mobilną.

Kogo celemzstrzeliliście w tej meczy? Czy typujecie wynik? Czy oglądacie transmisje z gier na żywo? Podzielcie się Waszymi spostrzeżeniami na naszym portalu!