Home Najnowsze Typy, Kursy, Zakłady – Derby Włoch: Juventus vs Napoli

Typy, Kursy, Zakłady – Derby Włoch: Juventus vs Napoli

Typy, Kursy, Zakłady – Derby Włoch: Juventus vs Napoli

Juventus – Napoli: Typy, Kursy, Zakłady

Derby Włoch to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w Serie A. Tym razem do starcia przystępują Juventus i Napoli. Czy zobaczymy emocjonujące widowisko na Allianz Stadium?

Typy i kursy

Według bukmacherów Juventus jest faworytem tego meczu. Kurs na zwycięstwo Juventusu wynosi 2.00, natomiast na zwycięstwo Napoli jest on równy 3.50. Remis także ma całkiem atrakcyjny kurs – 3.20.

Juventus w ostatnich spotkaniach prezentuje się bardzo dobrze. Drużyna z Turynu wygrała 4 z ostatnich 5 meczów, a w ostatniej kolejce pokonała AS Romę 3:0. Cristiano Ronaldo jest w znakomitej formie i na pewno będzie groźnym przeciwnikiem dla Napoli.

Natomiast Napoli jest drużyną, która również potrafi sprawić niespodziankę. Chociaż nieco zdyscyplinowana w ostatnich meczach, cały zespół musi dać z siebie wszystko, aby dorównać Juventutowi. Lorenzo Insigne jest kluczowym zawodnikiem Napoli, który może być niebezpieczny dla obrony Juventusu.

Zakłady

Jeśli chodzi o zakłady, warto zwrócić uwagę na kilka interesujących opcji. Można obstawiać wynik meczu, liczne zakłady na ilość goli, czy nawet na to, który zawodnik strzeli pierwszego gola. Tutaj już zależy od indywidualnych preferencji i umiejętności przewidywania.

Podsumowanie

Mecz Juventus – Napoli zapowiada się bardzo emocjonująco. Faworytem są gospodarze, czyli Juventus, jednak Napoli na pewno nie zamierza się łatwo poddać. Obydwie drużyny mają znakomitych zawodników, którzy mogą zadecydować o wyniku tego spotkania. Jest to mecz, który nie powinien umknąć uwadze żadnego fana piłki nożnej!

🔥🔥🔥