Home Ekstraklasa Trudne czasy dla Wiślaków – możliwa strata kluczowego napastnika

Trudne czasy dla Wiślaków – możliwa strata kluczowego napastnika

Kolejny cios w Wiśle Kraków – mogą stracić napastnika

Wiślacy znów stoją przed trudną sytuacją. Tym razem klub może stracić jednego ze swoich napastników. Jest to zmora dla drużyny pod wodzą trenera Petera Hyballi.

Konkretnie chodzi o Igora Angulo, który był jednym z najważniejszych zawodników Wiślaków. Miał klauzulę umożliwiającą mu odejście po sezonie. Zainteresowanie pokazały im polskie drużyny – Lech Poznań i Raków Częstochowa.

Angulo przyznał w wywiadzie, że odejście jest dla niego trudną decyzją, ale chciałby spróbować swoich sił na nowym polu. 37-letni Hiszpan w ostatnich dwóch sezonach strzelił dla Wisły 38 bramek, co może tłumaczyć zainteresowanie innych klubów.

Strata Angulo dla Wiślaków na pewno byłaby odczuwalna. Hiszpan jest jednym z liderów drużyny i doskonale wpasowuje się w taktykę trenera Hyballi. Jego doświadczenie i umiejętności są nieocenione dla zespołu.

Wiślańska drużyna boryka się z wieloma problemami w ostatnich latach. Kłopoty finansowe i spadki sportowe mocno odbiły się na klubie. Oczywiście utrata takiego zawodnika jak Angulo tylko pogłębia trudności.

Czy Wiśle uda się zatrzymać napastnika? Czas pokaże. Na razie klub musi znaleźć rozwiązanie dla wystawienia konkurencyjnego składu na kolejne mecze. Tylko czas pokaże, co przyniesie przyszłość dla Krakowskiej ekipy.

Mamy nadzieję, że Wiślacy poradzą sobie z tym trudnym okresem i będą w stanie odnaleźć odpowiedniego zastępstwa na przyszłość. Trzymamy kciuki za klub i życzmy powodzenia w dalszych rozgrywkach.