Home Liga Mistrzów Transmisje TV w niedzielę, 10 grudnia 2023 – najciekawsze mecze na żywo

Transmisje TV w niedzielę, 10 grudnia 2023 – najciekawsze mecze na żywo

Transmisje TV w niedzielę, 10 grudnia 2023

Najciekawsze mecze na żywo

W najbliższą niedzielę, 10 grudnia 2023 roku, na antenach telewizyjnych czekają nas emocjonujące transmisje sportowe. Sprawdź, które mecze będą można zobaczyć w telewizji.

1. Liga Mistrzów – Liverpool FC vs. Real Madryt
Godzina: 21:00
Kanał: Canal+

Na szczycie tej listy znajduje się starcie w ramach Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem FC a Realem Madryt. To spotkanie obiecuje wielkie emocje, gdyż oba zespoły mają potencjał, by zdobyć prestiżowy tytuł mistrza Europy.

2. Ekstraklasa – Legia Warszawa vs. Lechia Gdańsk
Godzina: 18:00
Kanał: Polsat Sport

W ramach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej ekstraklasy, zobaczymy starcie pomiędzy Legią Warszawa a Lechią Gdańsk. Obie drużyny mają swoje ambicje i walczą o dobre wyniki. Ten mecz obiecuje wiele emocji na boisku.

3. Premier League – Manchester United vs. Arsenal FC
Godzina: 17:30
Kanał: TVP Sport

W ramach angielskiej Premier League spotkają się Manchester United i Arsenal FC. To starcie zawsze wywołuje ogromne zainteresowanie kibiców na całym świecie. Oba kluby mają bogatą historię i zapewniają widowiskowe rozgrywki.

4. Serie A – AC Milan vs. AS Roma
Godzina: 20:45
Kanał: Eleven Sports

Włoska liga Serie A także ma swoje ciekawe spotkania. W niedzielę zmierzą się ze sobą AC Milan i AS Roma. Obie drużyny walczą o wysoką pozycję w tabeli i będą chciały zaprezentować swoje umiejętności.

5. La Liga – Atletico Madryt vs. Barcelona
Godzina: 16:15
Kanał: Canal+ Sport

Atletico Madryt podejmie na swoim stadionie drużynę Barcelony. To będzie starcie dwóch potęg hiszpańskiej piłki nożnej. Zarówno Atletico, jak i Barcelona mają w swoim składzie znakomitych zawodników, więc obie drużyny postawią wszystko na jedną kartę.

Dla miłośników piłki nożnej niedziela 10 grudnia 2023 będzie dniem pełnym emocji. Każde z tych pięciu spotkań obiecuje niezapomniane widowisko dla kibiców na całym świecie. Będzie się działo! ⚽️🔥