Transfer Alex Tellesa do Newcastle United może dojść do skutku już w styczniu

Newcastle interesuje się zawodnikiem Manchesteru United do transferu. Może dojść już w styczniu

Według najnowszych informacji, klub Newcastle United jest zainteresowany pozyskaniem zawodnika Manchesteru United w nadchodzącym okienku transferowym. Transfer mógłby zostać zrealizowany już w styczniu.

Zawodnikiem, który wzbudza zainteresowanie w klubie z Newcastle, jest Alex Telles. Portugalski obrońca dołączył do drużyny “Czerwonych Diabłów” w zeszłym roku, jednak nie zdołał jeszcze wystąpić w wielu spotkaniach. Newcastle United widzi w nim potencjał i chce go pozyskać na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

Alex Telles to lewy obrońca, który zdobył sobie uznanie jako piłkarz FC Porto. Przez kilka lat był jednym z filarów drużyny portugalskiego klubu, a jego dobre występy przyciągnęły uwagę Manchesteru United.

Według doniesień, obie strony są już w trakcie negocjacji w sprawie transferu Tellesa. Klub z Newcastle jest gotowy sprostać finansowym wymaganiom Manchesteru United i ma nadzieję, że do porozumienia uda się dojść w najbliższym czasie.

Jeżeli transfer zostanie sfinalizowany, to dla Alexa Tellesa może to być doskonała szansa na regularne występy i rozwijanie swojej kariery piłkarskiej. Newcastle United liczy na to, że Portugalczyk wzmocni ich defensywę i pomoże klubowi w walce o osiągnięcie dobrych wyników w Premier League.

Trzeba jednak pamiętać, że obecny klub Alexa Tellesa, czyli Manchester United, może nie być skłonny zgodzić się na wypożyczenie zawodnika. Wszystko zależy od decyzji trenera Ole Gunnara Solskjaera i strategii, jaką obierze klub w okienku transferowym.

Przyszłość Alexa Tellesa w Manchesterze United pozostaje więc niepewna. Gdyby jednak doszło do transferu do Newcastle United, byłoby to ważne posunięcie w jego karierze. Dla fanów obu klubów pozostaje tylko śledzenie rozwijającej się sytuacji i czekanie na oficjalne potwierdzenie ewentualnego transferu.