Home 1 Liga Tottenham planuje pozyskać zawodnika Juventus w styczniu

Tottenham planuje pozyskać zawodnika Juventus w styczniu

Tottenham planuje pozyskać zawodnika Juventus w styczniu

Tottenham interesuje się zawodnikiem Juventusu. Czy Włodarze klubu z Londynu złożą ofertę w styczniu?

Według informacji pochodzących z mediów, Tottenham Hotspur jest zainteresowany pozyskaniem zawodnika z Juventusu w nadchodzącym okienku transferowym. Klub z Londynu ma zamiar złożyć ofertę za piłkarza już w styczniu.

Tottenham Hotspur w ostatnich sezonach dokonał kilku znaczących transferów, które pozwoliły mu na osiągnięcie sukcesów zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim. Teraz, zdaniem wielu źródeł, klub ten planuje kolejną dużą transakcję.

Juventus, jeden z największych klubów we Włoszech i Europie, posiada wielu utalentowanych zawodników w swoim składzie. Jednakże, zgodnie z doniesieniami, jeden z nich może opuścić zespół już w najbliższym okienku transferowym.

Nie są jeszcze ujawnione konkretne nazwiska piłkarzy, którymi tak mocno interesują się władze Tottenhamu, ale spekuluje się, że mogą to być zawodnicy linii pomocy lub ataku. Przydałoby się takie wzmocnienie, gdyż Tottenham liczy na zdobycie kolejnych trofeów w bieżącym sezonie.

Wiele zależy jednak od Juventusu i ich postawy w tym temacie. Czy zgodzą się na sprzedaż swojego cennego piłkarza? Czy oferowana suma pieniędzy będzie dla nich wystarczająco atrakcyjna? Odpowiedź na te pytania poznamy najprawdopodobniej w styczniu.

Tottenham Hotspur pokazuje, że nie zamierza odpuszczać i w swoich planach ma wzmocnienie swojego zespołu. Czy uda im się pozyskać zawodnika z Juventusu? Tego dowiemy się niebawem.