Home Najnowsze Toni Kroos zaprzecza plotkom dotyczącym odejścia z Realu Madryt

Toni Kroos zaprzecza plotkom dotyczącym odejścia z Realu Madryt

Toni Kroos zaprzecza plotkom dotyczącym odejścia z Realu Madryt

Toni Kroos zaprzecza plotkom dotyczącym odejścia z Realu Madryt

Kroos: Nie podjąłem żadnej decyzji

Toni Kroos, doświadczony pomocnik Realu Madryt i reprezentacji Niemiec, zdementował plotki dotyczące swojej przyszłości. W ostatnich tygodniach pojawiały się spekulacje na temat możliwego odejścia 31-latka z hiszpańskiego klubu.

Kroos postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i zapewnił, że nie podjął jeszcze żadnej decyzji w sprawie swojej kariery. Niemiecki zawodnik podkreślił, że obecnie skupia się na Euro 2020 i koncentruje się tylko na grze dla reprezentacji.

„Nie wiem, skąd wzięły się te doniesienia. Nie podjąłem żadnej decyzji co do swojej przyszłości. Teraz moim głównym celem jest Euro 2020, a nie dalsze plany dotyczące klubowej kariery. Jestem zawodnikiem Realu Madryt i na razie o niczym innym nie myślę” – oświadczył Kroos na konferencji prasowej przed meczem z Francją.

Kroos jest jednym z najbardziej utytułowanych i szanowanych piłkarzy na świecie. W swojej karierze zdobył wiele prestiżowych trofeów, w tym cztery Ligowe Mistrzostwa Hiszpanii oraz cztery razy wygrał Ligę Mistrzów. Jego doświadczenie i umiejętności sprawiają, że jest on cennym graczem zarówno dla Realu Madryt, jak i dla reprezentacji Niemiec.

Niemieckiego pomocnika łączono już z kilkoma klubami, w tym z Paris Saint-Germain oraz z Manchesterem United. Spekulacje na temat ewentualnego transferu Kroosa nabierały tempa po słabszym sezonie Realu Madryt, który nie potrafił zdobyć żadnego z głównych trofeów.

Jednak sam zainteresowany stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek rozmowom z innymi klubami. Kroos podkreślił, że jest dumny z tego, że jest częścią Realu Madryt i na chwilę obecną nie ma zamiaru opuszczać stolicy Hiszpanii.

Podsumowując, Toni Kroos zdementował plotki na temat swojego ewentualnego odejścia z Realu Madryt. Niemiecki pomocnik zapewnił, że nie podjął jeszcze żadnej decyzji co do swojej przyszłości i obecnie skupia się tylko na grze dla reprezentacji na Euro 2020.