Home Najnowsze Siedmiu piłkarzy Realu Madryt przegapi mecz z Betisem Sevilla

Siedmiu piłkarzy Realu Madryt przegapi mecz z Betisem Sevilla

Siedmiu piłkarzy Realu Madryt nie zagra z Betisem Sevilla

W najbliższym starciu swojej drużyny z Betisem Sevilla, trener Realu Madryt, Zinedine Zidane, nie będzie mógł skorzystać z usług siedmiu swoich piłkarzy. Decyzja ta może mocno wpłynąć na potencjalny wynik meczu.

W wyniku różnych okoliczności, Real Madryt będzie musiał radzić sobie bez kilku kluczowych zawodników. Pierwszy z nich to Eden Hazard, który doznał kolejnej kontuzji i już od pewnego czasu nie jest w pełni sprawny fizycznie. Belg jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników w drużynie „Królewskich”, więc jego absencja na pewno będzie odczuwalna.

Kolejnymi graczami, którzy nie będą mogli wystąpić przeciwko Betisowi Sevilla, są Sergio Ramos i Dani Carvajal. Obaj obrońcy są ważną częścią defensywy Realu Madryt i stanowią solidną podstawę dla swojego zespołu. Ich brak będzie widoczny w defensywie „Królewskich” i na pewno wpłynie na ich stabilność w tym meczu.

Dodatkowo, Martin Odegaard również nie zagra przeciwko Betisowi Sevilla z powodu kontuzji. Norweg był ostatnio w dobrej formie i jego kreatywność na boisku będzie pewnie brakować Realowi Madryt. To utalentowany piłkarz, który potrafi znaleźć się w kluczowych momentach spotkań, dlatego jego nieobecność na pewno będzie odczuwalna.

Wśród zawodników, którzy nie będą uczestniczyć w nadchodzącym meczu, znajduje się również Mariano Diaz. Mimo że nie jest on kluczowym graczem „Królewskich”, strata drugiego napastnika w składzie osłabia ofensywę zespołu. Oznacza to większe obciążenie dla Karima Benzemy, który będzie musiał znaleźć się na równi z wymaganiami.

Następny zawodnik, który nie zagra z Betisem Sevilla, to Federico Valverde. Początek sezonu był dla niego obiecujący, ale teraz zawodnik ma problem z kontuzją. Valverde jest ważną częścią pomocy Realu Madryt i jego absencja na pewno wpłynie na styl gry drużyny.

Ostatnim piłkarzem, który nie będzie mógł wystąpić w meczu z Betisem Sevilla, jest Alvaro Odriozola. Pomocnik od dłuższego czasu zmaga się z różnymi kontuzjami, przez co regularnie opuszcza treningi i mecze. Jego brak na pewno nie osłabia zespołu tak bardzo jak wcześniej wymienieni zawodnicy, ale nadal oznacza mniejsze opcje dla Zidane’a.

Wszystkie te absencje na pewno stawiają Real Madryt w trudnej sytuacji przed nadchodzącym spotkaniem z Betisem Sevilla. Trener Zinedine Zidane będzie musiał znaleźć odpowiednie rozwiązania, aby zastąpić nieobecnych piłkarzy i zapewnić swojej drużynie jak najlepszy wynik. Czy „Królewscy” poradzą sobie bez siedmiu swoich zawodników? Tego dowiemy się już niedługo.