Home 1 Liga Rozczarowanie Kosty Runjaića po słabej grze zawodników Górnika Łęczna

Rozczarowanie Kosty Runjaića po słabej grze zawodników Górnika Łęczna

Kosta Runjaić: „Po remisie z LKS-em wielu zawodników zagrało poniżej swojego poziomu”

Lubuski Klub Sportowy Górnik Łęczna zajął trzecie miejsce w tabeli po zremisowanym 2:2 meczu z drużyną ŁKS-em. Trener Kosta Runjaić był jednak niezadowolony z gry swoich zawodników, którzy wykonali poniżej oczekiwań.

Runjaić zauważył, że wielu piłkarzy zagrało poniżej swojego typowego poziomu. Wskazał, że brakło im determinacji i skupienia na boisku. Mimo że wynik był pozytywny, to nie mogło być satysfakcjonujące dla trenera.

Trener Górnika Łęczna podkreślił, że dla drużyny liczy się nie tylko końcowy rezultat, ale również sposób, w jaki zostaje osiągnięty. W tym meczu z LKS-em zabrakło prawdziwej walki i zaangażowania ze strony zawodników.

Runjaić wyraził również swoje rozczarowanie grą defensywy swojej drużyny. Uważa, że zawodnicy zapomnieli o podstawowych zasadach gry i popełnili niepotrzebne błędy, które skutkowały straconymi bramkami.

Trener powiedział, że będzie musiał pracować nad motywacją i dyscypliną w drużynie, aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Wskazał, że każdy zawodnik powinien być odpowiedzialny za swoje działania na boisku i pokazywać maksymalne zaangażowanie przez cały mecz.

Na koniec trener zaznaczył, że chociaż gra drużyny nie spełniła oczekiwań, to wierzy w potencjał i umiejętności swoich zawodników. Jest przekonany, że z wolą walki i ciężką pracą będą w stanie osiągnąć sukcesy w przyszłości.

Podsumowując, Kosta Runjaić był rozczarowany grą swoich zawodników po remisie z LKS-em. Zaznaczył, że wielu piłkarzy zagrało poniżej swojego poziomu, brakowało skupienia i determinacji. Trener podkreślił również problemy w obronie i potrzebę większej motywacji i dyscypliny. Mimo to wierzy w potencjał drużyny i możliwość osiągnięcia sukcesów w przyszłości.