Home Ekstraklasa Rozczarowanie Kosty Runjaića po przegranej meczu i szansa dla Piasta Gliwice

Rozczarowanie Kosty Runjaića po przegranej meczu i szansa dla Piasta Gliwice

Rozczarowanie Kosty Runjaića po przegranej meczu i szansa dla Piasta Gliwice

Kosta Runjaić: Zaprzepaściliśmy świetną okazję, aby zbliżyć się do czołówki tabeli

Kosta Runjaić, trener piłkarskiego klubu Piast Gliwice, jest rozczarowany wynikiem ostatniego meczu, który miał miejsce w ramach rozgrywek polskiej Ekstraklasy. Trener uważa, że jego drużyna straciła znakomitą szansę na zbliżenie się do czołówki tabeli.

W wywiadzie udzielonym „Piłkarskiemu Światu”, Runjaić mówi o frustracji po przegranym spotkaniu oraz analizuje przyczyny porażki. Według trenera, zespół popełnił zbyt wiele błędów, które kosztowały go utratę punktów.

Runjaić podkreśla wagę dobrze zaplanowanej taktyki i konsekwencji w grze. Niezadowolony z wykonania swoich piłkarzy, trener podkreśla potrzebę dokładniejszej pracy nad taktyką oraz lepszej koordynacji na boisku.

Trener Piasta Gliwice bardzo wierzy jednak w potencjał swojego zespołu. Zdaje sobie sprawę, że porażka jest częścią sportu, ale uważa, że porażki te mogły być uniknięte, co sprawia, że jego odczucia są jeszcze bardziej gorzkie.

Działacze klubu są również rozczarowani porażką, ale wierzą w Runjaića i jego umiejętność przekazania drużynie odpowiednich narzędzi do osiągnięcia sukcesu. Liczą na to, że trener poprowadzi zespół do lepszych rezultatów w przyszłości.

Na koniec wywiadu, Kosta Runjaić wyraził nadzieję na poprawę i zaapelow