Home Najnowsze RONALDO „CZARNY POLAK” MIRANDA – WSCHODZĄCA GWIAZDA POLSKICH FREAK FIGHTÓW

RONALDO „CZARNY POLAK” MIRANDA – WSCHODZĄCA GWIAZDA POLSKICH FREAK FIGHTÓW

RONALDO „CZARNY POLAK” MIRANDA – WSCHODZĄCA GWIAZDA POLSKICH FREAK FIGHTÓWRONALDO „CZARNY POLAK” MIRANDA – KIM JEST?

Ronaldo Miranda, znany jako „Czarny Polak,” to wschodząca gwiazda polskich freak fightów. Jest popularny na TikToku, gdzie obserwuje go 140 tysięcy osób, oraz na Instagramie, mając tam 13 tysięcy fanów. Urodził się w Angoli i mieszka w Polsce od czterech lat. Jego znakomita znajomość języka polskiego przyciągnęła mu wielu zwolenników. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w dziewiętnastej edycji programu Warsaw Shore.

DOROBEK SPORTOWY

Miranda zadebiutował podczas gali Prime Show MMA 5, gdzie pokonał Tomasza Olejnika. Choć początkowo nie był znaną postacią, szybko zaznaczył swoją obecność. Zasypując rywala ciosami, zdołał obalić go w parterze i wygrał przez techniczny nokaut.

W kolejnym starciu, podczas Prime MMA 6, zmierzył się z Damianem Kasprzakiem, który okazał się lepszy od Mirandy już w pierwszej rundzie. Następnie wziął udział w Igrzyskach Gladiatorów, gdzie walczył w parze z Kubą Lasikiem przeciwko Łukaszowi “Magicalowi” Malankowskiemu i Dawidowi Harasowi. Pomimo ambitnej postawy, nie udało mu się wygrać tej walki. Ostatnie starcie to zwycięstwo nad Mateuszem „Punio” Jurkiewiczem przez jednogłośną decyzję sędziów.

PRZYSZŁOŚĆ ZAWODNIKA

Ronaldo Miranda ma potencjał na długą i udaną karierę w sportach walki. Aby to osiągnąć, musi doskonalić swoje umiejętności i mądrze dobierać przeciwników. Debiutując w tak młodym wieku, ma przed sobą wiele możliwości, ale musi unikać łatwych porażek, które mogą zahamować jego rozwój.

FAKTY O RONALDO MIRANDZIE

  • Rekord MMA: 1-1 🥊
  • Wiek: 22 lata (urodzony w 2002 roku)
  • Waga: 92 kilogramy
  • Wzrost: 183 centymetry

Jeśli Ronaldo Miranda chce osiągnąć sukces w freak fightach, powinien stale doskonalić swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w ringu. Jego początkowe występy pokazują, że ma w sobie duży potencjał, który może przekształcić w sukcesy sportowe.

Przeczytaj również:  LASK – Liverpool kursy, typy, zapowiedź (21.09.2023)