Home 1 Liga Romelu Lukaku docenia pomoc Aleksandra Pellegriniego dla drużyny

Romelu Lukaku docenia pomoc Aleksandra Pellegriniego dla drużyny

Romelu Lukaku uważa, że Aleksandar Pellegrini to zawodnik, który naprawdę pomaga drużynie. Belg, który obecnie występuje w Interze Mediolan, podziękował swojemu byłemu koledze z Manchesteru United za pomoc na boisku.

Pellegrini i Lukaku mieli okazję grać razem podczas wspólnego pobytu w angielskim klubie. Lukaku przekonuje, że Serb przynosił wiele wartościowych aspektów do gry zespołu. Podkreśla, że Pellegrini był kluczowym ogniwem w układance Ole Gunnara Solskjaera.

Zawodnik Interu zaznacza, że Pellegrini posiada nie tylko umiejętności techniczne, ale także ogromną wiedzę taktyczną. Jego inteligencja na boisku pozwala mu całkowicie wykorzystywać swoje zdolności. Obaj piłkarze utworzyli dobrze zsynchronizowany duet na boisku, co przyniosło pozytywne efekty dla drużyny.

Lukaku podkreśla, że Pellegrini jest nie tylko świetnym zawodnikiem, ale także wspaniałą osobą. Belg uważa Serba za naprawdę pomocnego i wsparcie, zarówno na boisku, jak i poza nim. Ich relacja opiera się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Belgijski napastnik wyraża wdzięczność wobec Pellegriniego za to, że był z nim we właściwych momentach i zawsze mógł liczyć na jego wsparcie. Zwraca uwagę na profesjonalizm Serba, który zawsze starał się wykonać swoje obowiązki na najwyższym poziomie.

Lukaku podsumowuje, że Pellegrini to zawodnik, który wnosi wiele pozytywnych aspektów do drużyny. Jego obecność cieszy zarówno zawodników, jak i sztab szkoleniowy. Uważa, że Serb jest niezwykle cennym członkiem zespołu i przyczynia się do osiągania sukcesów.

Na podstawie artykułu „Romelu Lukaku: Pellegrini to zawodnik, który naprawdę pomaga drużynie” z portalu „Piłkarski Świat”. (źródło: link)