Real Madryt – Getafe kursy, typy, zapowiedź (02.09.2023)

Mecz Realu Madryt z Getafe zapowiada się całkiem imponująco. Pomimo tego, że Real Madryt świetnie rozpoczął sezon a Getafe wręcz przeciwnie, obie drużyny będą musiały jutro się wykazać. Wszystko dlatego, że Getafe pomimo małych sukcesów w La Liga, potrafi przysporzyć kłopotów, o czym przekonał się klub FC Barcelona. Real Madryt z kolei świetnie zapozątkował sezon a Jude bellingham okazał się transferowym strzałem w dziesiątkę. Skutkiem tego, Real Madryt będzie chciał w dniu jutrzejszym kontynuować swoją passnę!

Real Madryt, zawsze uważany za jednego z najpotężniejszych graczy w hiszpańskiej piłce nożnej, będzie gotów zaprezentować swoją pełnię potencjału pod wodzą nowego trenera, który przybył na Santiago Bernabeu z wielkimi ambicjami. Zawodnicy takich kalibrów jak Jude bellingham i Ferland Mendy chcą przekonać kibiców, że są gotowi odzyskać tytuł mistrza Hiszpanii.

Z drugiej strony Getafe, choć uważany za mniej utytułowanego rywala, zawsze jest gotowy na zadanie. Ich kompaktowa i trudna do sforsowania obrona może przysporzyć problemów każdemu przeciwnikowi. Jednak pytanie brzmi, czy Getafe zdoła wytrzymać presję przed takim przeciwnikiem jak Real Madryt?

Kiedy i gdzie mecz Real Madryt – Getafe?

Mecz Real Madryt Getafe odbędzie się oczywiście na Santiago Bernabeu. Pierwszy gwizdek sędziego zagwiżdże już o 16:15. Spotkanie będzie transmitowane z kolei na platformie Eleven Sports 1 (Pol).

Nasz typ: BTTS (2.40) STS