Home Ligue 1 Raphael Varane nie wyklucza powrotu do Ligue 1 – marzenie o grze we francuskiej lidze

Raphael Varane nie wyklucza powrotu do Ligue 1 – marzenie o grze we francuskiej lidze

Raphael Varane nie wyklucza powrotu do Ligue 1 – marzenie o grze we francuskiej lidze

Raphael Varane nie wyklucza powrotu do Ligue 1

Francuski obrońca zainteresowany grą we francuskiej lidze

Raphael Varane, utalentowany francuski obrońca, nie wyklucza możliwości powrotu do Ligue 1 w przyszłości. Zdaniem zawodnika, gra we francuskiej lidze byłaby dla niego dużym honorem i kolejnym krokiem w rozwoju kariery.

Varane od wielu lat występuje na najwyższym poziomie w Realu Madryt, ale nie ukrywa swojego sentymentu do rodzimego futbolu. Młody obrońca zaczynał swoją karierę w Lens, skąd przeniósł się do hiszpańskiego giganta.

W wywiadzie udzielonym dla francuskiej telewizji, Varane podkreśla, że choć jest związany z Realem Madryt, to powrót do Francji w przyszłości wydaje się być kuszącą opcją. Obecnie jestem skoncentrowany na swojej grze, ale nie wykluczam powrotu do Ligue 1 i gry na francuskich boiskach – powiedział Varane.

Wiele klubów z Ligue 1 wyraziło już swoje zainteresowanie francuskim obrońcą. Choć Varane jest świadom, że Real Madryt nie będzie chciał go łatwo puścić, to nie jest to dla niego przeszkodą. Marzę o tym, żeby z powrotem zagrać dla swojego kraju, w rodzimych barwach, na kilka lat przed zakończeniem kariery – wyznał zawodnik.

Trudno przewidzieć, jak potoczą się losy Varane’a w kolejnych latach. Jedno jest pewne – jego umiejętności i doświadczenie są na tyle imponujące, że niezależnie od wyboru klubu, Varane z pewnością nadal będzie dostarczał dużej jakości futbolu dla swojej drużyny.

Varane w emoji: ⚽🔥🇫🇷