Home Ranking aplikacji

Ranking aplikacji

Obecnie na krajowym rynku działalność prowadzi wiele firm specjalizujących się w szeroko pojętych zakładach bukmacherskich. Ich oferty są bardzo szerokie i umożliwiają obstawianie różnych zdarzeń sportowych, a także politycznych, rozrywkowych, wirtualnych czy też powiązanych z szeroko pojętym e-sportem.

Można śmiało stwierdzić, że skończyły się czasy, w których typy obstawiało się w stacjonarnych punktach bukmacherskich albo telefonicznie. Obecnie na rynku polskim działalność prowadzi kilkanastu operatorów zakładów, którzy zapewniają klientom dostęp do swoich usług za pośrednictwem specjalnie przygotowanych stron internetowych. Opcją alternatywną jest korzystanie z aplikacji mobilnych na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Poniżej przedstawiona została lista 5 aplikacji, które zyskały najlepsze recenzje wśród graczy i ekspertów z branży bukmacherskiej.

1. STS

Raczej nikogo nie powinien dziwić fakt, że na szczycie rankingu znajduje się aplikacja jednego z najlepszych i najpopularniejszych bukmacherów działających na obszarze Polski. Jest ona od dawna jednym z podstawowych elementów oferty, a istotnym atutem jest też to, że firma STS stale inwestuje w różne udoskonalenia. Dzięki temu działa ona płynnie oraz jest łatwa w użytkowaniu. Wiele osób docenia możliwość logowania na różne wygodne sposoby dopasowane do konkretnych potrzeb.

Sama aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS, a także Android. Oferuje ona możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych i live, dokonywania depozytów i wypłat, a także śledzenia najważniejszych wydarzeń sportowych za sprawą transmisji na żywo. Można śmiało stwierdzić, że aplikacja STS oferuje praktycznie takie same funkcjonalności jak strona internetowa. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na częste powiadomienia o ofercie i ciekawych promocjach, a to pozwala być na bieżąco.

Oto najważniejsze cechy aplikacji mobilnej STS:

 • łatwa weryfikacja konta gracza i jego konfiguracja,
 • dostęp do pełnej oferty bukmachera STS,
 • płynne działanie nawet na słabszych urządzeniach,
 • dostęp do transmisji na żywo,
 • atrakcyjna szata graficzna,
 • bezproblemowe realizowanie bezpiecznych płatności,
 • różne opcje logowania na konto,
 • łatwe, intuicyjne użytkowanie, które nie sprawia problemu nawet początkującym typerom.

2. Fortuna

W przypadku bukmachera Fortuna mamy do czynienia z solidną aplikacją, z której użytkownicy korzystają bardzo często, ze względu na jej liczne mocne strony. Godnym uwagi atutem jest przede wszystkim regularne informowanie graczy o różnych ciekawych elementach oferty, a także o aktualnych i planowanych promocjach. Praktycznie każdego dnia, posiadacze aplikacji otrzymują powiadomienia o jakichś zdarzeniach z wyższymi kursami lub o innych ofertach specjalnych. Oprócz standardowego logowania, aplikacja ta obsługuje czytnik rysów twarzy i linii papilarnych, więc logowanie jest nie tylko bezpieczne, ale również bardzo szybkie i bezproblemowe.

Oczywiście sprawne działanie i wysoka funkcjonalność to cechy związane z wersją tej aplikacji na system iOS, jak również Android. Ciekawą opcją jest możliwość wyboru jaśniejszej i ciemniejszej szaty graficznej lub grafiki stylizowanej na stronę internetową Fortuny. W aplikacji można korzystać z pełnej oferty bukmachera, w tym również z zakładów i transmisji na żywo w trybie pełnego ekranu. Produkt ten pozwala również na dokonywanie szybkich i bezpiecznych wpłat, jak również wypłat.

Tak prezentuje się podsumowanie aplikacji mobilnej Fortuna:

 • możliwość obstawiania zakładów na żywo,
 • wiele powiadomień o ciekawych ofertach i promocjach,
 • transmisje na żywo na pełnym ekranie,
 • szybkie i bezpieczne płatności,
 • bezpieczne, szybkie i wygodne logowanie,
 • wybór różnych wersji layoutu,
 • automatyczne przełączanie kuponów, gdy warunki promocji zostaną spełnione,
 • bogata oferta porównywalna ze stroną internetową.

3. Betclic

Firma Betclic od wielu lat znajduje się w czołówce legalnych bukmacherów prowadzących działalność w Polsce. Nic więc dziwnego, że bukmacher ten zadbał o zapewnienie swoim klientom dostępu do starannie przygotowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Jedną z ważniejszych cech tego produktu jest atrakcyjna szata graficzna oraz płynne działanie bez zawieszania i innych problemów czy też awarii. Poza wersją iOS oraz Android, aplikacja ta oferuje wsparcie App Gallery dla posiadaczy urządzeń Huawei.

Prezentowana aplikacja jest niezwykle funkcjonalna, intuicyjna i prosta w obsłudze nawet dla początkujących graczy. Wszystko jest wyraźne, dobrze widoczne i łatwe w nawigacji. Dla wielu osób aplikacja jest nawet przyjemniejsza w użytkowaniu niż sama strona internetowa Betclic. Kompleksowa oferta zakładów, a także błyskawiczne depozyty i wypłaty to bardzo istotne cechy sprawiające, że serwis mobilny Betclic cieszy się ogromną popularnością na rynku. Podobnie jak w przypadku poprzedniczek, aplikacja mobilna Betclic oferuje klientom możliwość oglądania transmisji na żywo wielu wydarzeń sportowych, w trybie pełnoekranowym.

Podsumowanie aplikacji mobilnej Betclic:

 • atrakcyjna szata graficzna,
 • obsługa płatności błyskawicznych,
 • liczne powiadomienia o rozliczeniach kuponów, aktualnościach, ofertach i promocjach,
 • łatwa obsługa,
 • pełnoekranowe transmisje na żywo,
 • logowanie poprzez skanowanie twarzy lub odcisk palca,
 • wybór własnych preferencji kontaktu,
 • przejrzysty wgląd w pełną ofertę bukmachera.

4. Superbet

Superbet to kolejna firma, która może pochwalić się dopracowaną aplikacją docenianą przez szerokie grono typerów. Dzięki starannemu przygotowaniu aplikacji Superbet, jest ona od dawna wymieniana wśród czołowych produktów mobilnych na polskim rynku bukmacherskim. Jej atutem jest łatwy i szybki dostęp do wszystkich elementów oferty tej firmy bukmacherskiej. Prezentuje się ona dobrze pod względem graficznym, a gracze mają możliwość wyboru swojego ulubionego layoutu.

Dodatkowo aplikację Superbet na tle innych konkurentów z czołówki, wyróżnia to, że graczom korzystającym z niej, przysługuje bonus na kwotę 20 zł, którą można przeznaczyć na zakłady. Za pośrednictwem aplikacji można też dokonywać wygodnych i bezpiecznych płatności on-line, a także bezproblemowo kontaktować się z działem obsługi klienta. Dzięki licznym newsom, statystykom oraz powiadomieniom o wydarzeniach i promocjach nie da się przegapić najistotniejszych elementów oferty firmy Superbet. Jest to praktycznie kompletna aplikacja, którą dodatkowo uzupełniają transmisje na żywo najważniejszych wydarzeń sportowych.

Podsumowanie aplikacji mobilnej od firmy Superbet:

 • atrakcyjny wygląd aplikacji,
 • liczne powiadomienia o istotnych wydarzeniach,
 • 20 zł bonusu za pobranie aplikacji,
 • aktualne informacje i statystyki istotne dla grających,
 • dostęp do transmisji na żywo,
 • wygodny w obsłudze system płatności,
 • możliwość dopasowania layoutu do własnych preferencji.

5. Etoto

Godna wyróżnienia jest również aplikacja mobilna przygotowana przez firmę bukmacherską Etoto. Jest ona atrakcyjna pod względem estetycznym, ale jej kluczową zaletą jest oczywiście funkcjonalność. Całość jest przejrzysta i wygodna w obsłudze. Wielu użytkowników docenia również możliwość korzystania z wygodnych, bezpiecznych i błyskawicznych płatności on-line. Sam system obstawiania zakładów działa bez zacięć i innych problemów, więc każdy może sprawnie obstawiać konkretne zdarzenia. Produkt ten umożliwia skorzystanie z logowania przy pomocy kodu PIN lub odcisku palca.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji, również ta oferuje klientom regularne powiadomienia o ofertach specjalnych czy też istotnych zdarzeniach. Sam program zajmuje mało miejsca i zużywa niewiele zasobów urządzenia. Oprócz standardowych zakładów, aplikacja ta pozwala na obstawianie zakładów na żywo.

Oto najważniejsze informacje związane z aplikacją Etoto:

 • atrakcyjny wygląd,
 • dostępność do wszystkich opcji znanych ze strony internetowej Etoto,
 • sprawne obstawianie zakładów live,
 • dostęp do błyskawicznych, wygodnych i bezpiecznych płatności,
 • powiadomienia o promocjach i ważnych wydarzeniach,
 • przyjemna i intuicyjna obsługa, również dla początkujących.

Aplikacje pozostałych firm bukmacherskich

Oczywiście współcześnie, praktycznie każda firma bukmacherska posiada swoją aplikację mobilną na urządzenia z systemem iOS lub Android. To dlatego na rynku można znaleźć również produkty takich bukmacherów, jak między innymi Betfan, forBet, TotalBet, LV Bet czy też Fuksiarz.

Aplikacje wspomnianych wyżej firm również oferują dostęp do pełnej funkcjonalności serwisów bukmacherskich, powiadomień o ofertach i promocjach czy też do wygodnych, a także bezpiecznych systemów depozytów oraz wypłat. Mimo to pięć pierwszych aplikacji opisanych dokładniej na początku, wyróżnia się na ich tle i zasługuje na szczególną uwagę. Faktem jest jednak to, że niezależnie od firmy bukmacherskiej, jej klienci mają dostęp do zakładów bukmacherskich i innych elementów oferty w dowolnym miejscu i czasie, pod warunkiem posiadania urządzenia z łączem internetowym.

Co jest ważne przy wyborze aplikacji bukmacherskiej?

Oczywiście istotną kwestią są oferty poszczególnych bukmacherów oraz różnorodne bonusy, które można otrzymać w zamian za zainstalowanie i użytkowanie konkretnych aplikacji. Podstawą jest jednak sprawdzenie czy dana aplikacja jest dedykowana do konkretnego systemu. Większość firm oferuje swoje aplikacje zarówno w wersji na system iOS, jak również Android, ale zdarzają się przypadki istnienia aplikacji na przykład tylko na Androida.

Porządna aplikacja powinna zapewniać dostęp do pełnej oferty zakładów danego bukmachera. Dotyczy to zarówno typów przedmeczowych, jak również na żywo. Istotną kwestią jest też możliwość skorzystania z opcji błyskawicznych oraz zabezpieczonych wpłat, jak również wypłat. Dodatkową zaletą przemawiającą za takimi aplikacjami jest dostęp do pełnoekranowych transmisji na żywo. W ten sposób można śledzić wydarzenie i dopasowywać swoje typy na żywo do aktualnej sytuacji na arenie sportowej.

Wybór odpowiedniej aplikacji powinien być poprzedzony dokładną analizą ofert bukmacherów. Dzięki temu można uzyskać dostęp do rozwiązań i ofert dostosowanych do własnych potrzeb, jak również upodobań.