Home Piłka nożna Ekstraklasa Radomiak Radom vs Ruch Chorzów: Szansa na miejsce w górnej połowie tabeli

Radomiak Radom vs Ruch Chorzów: Szansa na miejsce w górnej połowie tabeli

Radomiak Radom vs Ruch Chorzów: Szansa na miejsce w górnej połowie tabeli

Radomiak Radom, zespół, który już zapewnił sobie utrzymanie w Ekstraklasie, podejmuje Ruch Chorzów w trzydziestej drugiej kolejce. Gospodarze mają jeszcze szansę na miejsce między ósmym a piętnastym i napewno będą chcieli wykorzystać tę szansę. Goście mają już straconą szansę na utrzymanie i mogą jedynie wyprzedzić Koronę Kielce.

Radomiak Radom zajmuje dwunaste miejsce w Ekstraklasie. Mają trzy punkty przewagi nad piętnastą Cracovią, ale tylko cztery punkty straty do dziewiątego Piasta Gliwice. Z kolei Ruch Chorzów zajmuje siedemnaste miejsce w lidze, mając pięć punktów przewagi nad ostatnim w ligowej tabeli ŁKS-em Łódź. Przegrali w tym sezonie aż trzynaście meczów i mają najgorszy bilans bramkowy w lidze.

Kursy bukmacherskie ESTOTO wskazują na to, że gospodarze są faworytem tego meczu. Radomiak Radom ma kurs na zwycięstwo 2,06, na remis 3,46, a na porażkę Ruchu Chorzów 3,63. Jeśli chodzi o bonusy, to można zarejestrować się z kodem BLOG100, wpłacić minimum 50 PLN i odbierać bonus freebet w wysokości 100 PLN na Ekstraklasę.

Nasze typy to zwycięstwo Radomiaka Radom oraz pierwsza zdobycz bramki przez Radomiaka. Transmisję meczu znajdziemy na Canal + Sport.

Radomiak Radom jest faworytem tego spotkania i na pewno chce wykorzystać swoją szansę na zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli.