Home Najnowsze Premier League: Kolejna porażka Chelsea, Everton na fali

Premier League: Kolejna porażka Chelsea, Everton na fali

Premier League: Chelsea z kolejną porażką, Everton wychodzi na prostą

W ostatnim meczu Premier League, drużyna Chelsea doznała kolejnej porażki, tym razem przegrywając z zespołem Everton. To już trzecia przegrana dla „The Blues” z rzędu, co budzi poważne zaniepokojenie wśród kibiców.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Chelsea, która szybko objęła prowadzenie po golu Tammy’ego Abrahama. Jednak po tej bramce Everton zaczął przejmować inicjatywę i grał coraz lepiej. W końcu, w 37. minucie, Richarlison wyrównał wynik po świetnej akcji zespołu.

Druga połowa była niezwykle emocjonująca, obie drużyny miały okazje do zdobycia kolejnych goli. Ostatecznie, to Everton okazało się lepsze i w 84. minucie Alex Iwobi strzelił decydującego gola, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Dla Chelsea jest to trzecia porażka z rzędu w Premier League i sytuacja wydaje się coraz trudniejsza. Kilka tygodni temu zespół prowadzony przez Franka Lamparda był jednym z głównych pretendentów do tytułu mistrza Anglii, jednak obecnie traci punkty i pozycję w tabeli.

Nie można jednak zapominać o świetnej formie drużyny Everton. Od zwycięstwa nad Tottenhamem w poprzedniej kolejce, zespół Carlo Ancelottiego prezentuje się coraz lepiej i wychodzi na prostą. Kibice „The Toffees” mają powody do optymizmu i liczą, że ta seria zwycięstw będzie trwała jak najdłużej.

Następny mecz Chelsea odbędzie się przeciwko Aston Villi, która również potrzebuje punktów. To będzie decydujący moment dla ekipy Franka Lamparda, która musi odzyskać formę i zacząć odnosić zwycięstwa, jeśli chce walczyć o najwyższe cele w tym sezonie.

Podsumowanie:

Chelsea ponownie doznała porażki w Premier League, tym razem przegrywając z Evertonem. To już trzeci kolejny mecz, w którym „The Blues” nie mogą zdobyć kompletu punktów. Zespół Franka Lamparda musi szybko zmienić swoją formę, jeśli chce utrzymać się w czołówce tabeli. Natomiast Everton prezentuje się coraz lepiej i liczy na utrzymanie dobrej passy. Przed kolejnymi meczami obie drużyny mają duże wyzwania i poważne cele do osiągnięcia.