Home 1 Liga Precyzja i skupienie – kluczem do sukcesu Ajaksu

Precyzja i skupienie – kluczem do sukcesu Ajaksu

Precyzja i skupienie – kluczem do sukcesu Ajaksu

Ten Hag: „W pierwszej połowie graliśmy solidnie, ale byliśmy niechlujni”

Trener Ajaksu, Erik ten Hag, po ostatnim meczu swojego zespołu wyraził swoje zdanie na temat pierwszej połowy spotkania. Mimo solidnej gry, Holendrzy popełniali jednak zbyt wiele błędów technicznych.

„Nie byliśmy wystarczająco precyzyjni i koncentrowani”, powiedział Ten Hag w wywiadzie po meczu. Zauważył, że jego drużyna miała wiele okazji do strzelenia bramki, ale zawsze brakowało im ostatniego „kroku”. To, co najbardziej go martwiło, to fakt, że niechlujność w grze przekładała się na straty piłki i groźne kontry przeciwnika.

Wydaje się, że Ten Hag jest zdeterminowany, aby poprawić te niedociągnięcia. „Musimy pracować nad naszymi umiejętnościami technicznymi”, podkreślił trener Ajaksu. Uważa, że poprawa precyzji i skupienia może znacznie wpłynąć na wyniki drużyny.

Ten Hag ma również świadomość, że ciężka praca nie zawsze daje natychmiastowe efekty. Wierzy jednak, że z czasem jego piłkarze nauczą się grać bardziej koncentrowanie i dokładnie. „Musimy być cierpliwi i nie poddawać się”, zaznaczył trener.

Warto zauważyć, że Ajaks jest obecnie liderem swojej ligi i kontynuuje swoją walkę o tytuł mistrza. Jednak Ten Hag zdaje sobie sprawę, że niechlujna gra może przekreślić ich szanse na sukces. Dlatego stawia na ciężką pracę i nieustanne doskonalenie umiejętności swojego zespołu.

Podsumowując,

Ten Hag uważa, że mimo solidnej gry, jego drużyna musi poprawić aspekt techniczny. Niechlujność w grze może przynosić niebezpieczne skutki, dlatego trener Ajaksu zdecydowanie podkreśla konieczność ciężkiej pracy i doskonalenia umiejętności piłkarzy. Ostatecznie, sukces drużyny zależy od ich skupienia i precyzji na boisku.