Home Piłka nożna Ekstraklasa POWROT WISŁY KRAKÓW DO EUROPEJSKICH PUCHARÓW: WSZYSTKO O MECZU Z KF LLAPI

POWROT WISŁY KRAKÓW DO EUROPEJSKICH PUCHARÓW: WSZYSTKO O MECZU Z KF LLAPI

POWROT WISŁY KRAKÓW DO EUROPEJSKICH PUCHARÓW: WSZYSTKO O MECZU Z KF LLAPI

Wisła Kraków kontra KF Llapi: Wszystko, co musisz wiedzieć o meczu!

Po kilku latach przerwy Wisła Kraków ponownie zawita do europejskich pucharów. Pierwszy przeciwnik, z którym się zmierzy, to kosowski KF Llapi. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie, a dla tych, którzy nie będą mogli dopingować swojej drużyny na żywo, przygotowaliśmy szczegółowe informacje o transmisji.

Terminy i godziny meczu

Spotkanie Wisła Kraków – KF Llapi zaplanowane jest na czwartek, 11 lipca 2024 roku. Rozpoczęcie meczu przewidziano na godzinę 20:30.

Zapowiedź meczu

Wisła Kraków stanowi poważne wyzwanie. Drużyna ta zdobyła Puchar Polski i ma nadzieję kontynuować dobrą passę w rozgrywkach europejskich. KF Llapi, będący wicemistrzem Kosowa, również nie zamierza złożyć broni bez walki. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas emocjonujące widowisko pełne napięcia ⚽.

Transmisja TV i online

Kibice będą mieli kilka możliwości, aby śledzić to wydarzenie.

Transmisja w telewizji

Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport, a transmisja rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:30. Polsat Sport to jeden z głównych kanałów sportowych w Polsce, znany z relacji na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak europejskie rozgrywki klubowe.

Stream online

Dla fanów, którzy preferują oglądanie meczów online, dostępna będzie transmisja na platformie Polsat Box Go. Umożliwia ona oglądanie na komputerze, smartfonie czy tablecie, co daje możliwość śledzenia meczu z dowolnego miejsca.

Transmisja na otwartym kanale

Polsat zapowiedział także transmisję na swoim otwartym kanale, gdzie relacja rozpocznie się o godzinie 20:05 ze studiem przedmeczowym. Jest to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie posiadają pakietu Polsat Sport 📺.

Przeczytaj również:  Raków - Zagłębie 05.11: Transmisja, gdzie oglądać? | Mecz Raków Częstochowa vs Zagłębie Lubin | Futbol w telewizji i internecie | IPLA, Polsat Sport Premium 3

Podsumowanie

Mecz Wisła Kraków – KF Llapi to wydarzenie, które na pewno dostarczy wielu emocji! Rozpocznie się 11 lipca 2024 roku o godzinie 20:30. Transmisję będzie można oglądać na żywo w Polsat Sport oraz online na Polsat Box Go. To spotkanie z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń fanom obu drużyn 🌟.