Home Piłka nożna Ekstraklasa Powrót Luquinhasa do Legii Warszawa

Powrót Luquinhasa do Legii Warszawa

Powrót Luquinhasa do Legii Warszawa

Powrót Luquinhasa do Legii WarszawaLegia Warszawa ogłosiła powrót Luquinhasa!

To ogromna radość dla kibiców warszawskiej Legii! Klub oficjalnie poinformował, że Luquinhas ponownie zagra w barwach Mistrzów Polski. Po miesiącach spekulacji na temat przyszłości brazylijskiego pomocnika, wszystko wreszcie się potwierdziło.

Luquinhas zadebiutował w Legii w sezonie 2019/2020 i od razu zrobił na wszystkich duże wrażenie. Jego umiejętności techniczne, świetna praca na boisku i dobry strzał to tylko niektóre z cech, które wpłynęły na decyzję klubu o ponownym jego pozyskaniu.

W minionym sezonie brazylijski pomocnik zaliczył 35 ligowych występów, zdobywając przy tym 4 bramki i zanotowując 7 asyst. To imponujący bilans jak na debiutanta w polskiej Ekstraklasie. Nie dziwi więc fakt, że Legia zdecydowała się na wykupienie Luquinhasa, który był jednym z najważniejszych ogniw w drużynie.

Niektórzy ekspertem są zdania, że Luquinhas może jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności i przyczynić się do jeszcze większych sukcesów Legii na arenie krajowej i międzynarodowej. Jego kreatywność, finezja i piłkarski instynkt pozwalają przewidywać, że będzie kluczowym zawodnikiem w nadchodzących sezonach.

Trener Legii, Czesław Michniewicz, jest niezwykle zadowolony z powrotu Luquinhasa do drużyny. Uważa, że brazylijski pomocnik to wspaniały zawodnik, który wniesie wiele do gry drużyny. Michniewicz liczy na to, że Luquinhas będzie mógł od razu zaprezentować swoje umiejętności w nadchodzących meczach Ekstraklasy.

Wychowanek Flamengo będzie miał okazję ponownie zjednoczyć się z kolegami z drużyny i rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Kibice Legii z niecierpliwością czekają na możliwość zobaczenia swojego ulubionego zawodnika na boisku i wspierania go przy kolejnych sukcesach klubu.

To niewątpliwie wspaniała wiadomość dla całego środowiska kibicowskiego Legii. Powrót Luquinhasa to kolejny krok w budowaniu silnej, konkurencyjnej drużyny, która będzie walczyć o najwyższe cele w polskiej piłce nożnej.

Źródło: pilkarskiswiat.com