Powrót Luke’a Shawa do składu Ajaxu przed meczem z Evertonem

Erik ten Hag: Luke Shaw trenuje przez dwa tygodnie i mamy nadzieję, że wróci do składu z Evertonem

Według informacji uzyskanych od trenera Ajaxu, Erica ten Haga, po lekkiej kontuzji Luke Shaw wkrótce może powrócić na boisko i wystąpić w meczu z Evertonem.

Trener ten Hag wyjawił, że Shaw trenuje już od dwóch tygodni i progres jest dobrze widoczny. Wszystko wskazuje na to, że lewy obrońca jest na dobrej drodze do pełnej formy.

Podczas ostatnich treningów Shaw pracował indywidualnie, aby powrócić do składu zespołu. Teraz jego zdrowie i gotowość do gry będą oceniane przez sztab medyczny przed meczem z Evertonem.

Ajax jest nastawiony na to, że Shaw będzie w stanie wziąć udział w nadchodzącym starciu. Trener ten Hag podkreślił, że obrońca jest ważnym ogniwem drużyny i wszyscy czekają na jego powrót.

Decyzja o tym, czy Shaw wystąpi w meczu z Evertonem, zostanie podjęta po dokładnym zbadaniu jego stanu zdrowia. Wszyscy trzymamy kciuki za szybki powrót Anglika na boisko.

Jeśli Shaw zostanie uznany za gotowego do gry, będzie to wielka wiadomość dla kibiców Ajaxu, którzy czekają na jego udział w kolejnych spotkaniach.

Podsumowanie

Luke Shaw, lewy obrońca Ajaxu, trenuje już od dwóch tygodni po lekkiej kontuzji. Trener Erik ten Hag wyraził nadzieję, że będzie mógł skorzystać z usług swojego zawodnika w meczu z Evertonem. Decyzja o tym, czy Shaw zagra, zostanie podjęta po dokładnym badaniu jego stanu zdrowia.

Wszyscy trzymamy kciuki za szybki powrót Shaw na boisko i jego udany występ przeciwko Evertonowi.